Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Спільнота ілюстраторів «ПІкторік» презентувала у Чернівцях виставку (ВІДЕО)
Вівторок, 24 жовтня 2017, 22:10
Спільнота ілюстраторів «ПІкторік» презентувала у Чернівцях виставку плакатів на тему медіа грамотності та презентувала книгу «Довіряй, але перевіряй. Медіа грамотність  в українському суспільстві.», яка допоможе громадян краще орієнтуватись у сучасному інформаційному просторі.
Більше 50 постерів які презентовані спільнотою ілюстраторів «Пікторік», об’єднані темою цензури, пропаганди, та фейкових новин у сучасному суспільстві.
Олена Старанчук куратор клубу ілюстраторів «Pictoric» : «Постери робили 15 ілюстраторів з усієї України, з різних міст. Це люди які професійні ілюстратори, художники, графіки й дизайнери. Кожен робив на тему медіа грамотності, так як і журналісти вони розробляли на ці теми статті, так само й ілюстратори працювали на ці самі теми».
Олена демонструє власний постер, у якому хоче пояснити громадськості, що таке фейкова новина.
Олена Старанчук куратор клубу ілюстраторів «Pictoric» : «Мій постер, він мені подобається. Тут така комедійна ситуація, фейк – іноземне слово, і не всі знають що це таке. Це обман такий який потрібно перевірити, якась неправдива інформація. І я тут показую таким символом смішним, бананом, що ти можеш послизнутися, якщо ти його не побачиш».
Також під час виставки була презентована книга «Довіряй, але перевіряй». Медіаграмотність в українському суспільстві.», у якій є плакати ілюстраторів, та рекомендації журналістів, щодо розпізнавання неправдивих інформаційних повідомлень.
Олег Грищенко куратор клубу ілюстраторів «Pictoric» : «Це дуже прості речі, ніколи не потрібно йти за одним джерелом, постійно треба звіряти кілька джерел, мати свою думку, розуміти що правда завжди посередині. Якщо ти не будеш дивитись і слухати кілька сторін то ти будеш обмежений. Зрозуміло що ти можеш потім вибрати якусь одну, але треба розуміти у якому інформаційному полі ти знаходишся».
Книгу можна прочитати у Чернівецькі обласній бібліотеці імені Михайла Івасюка.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 219 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.