Погода в Черновцах
 
Після 20 років життя в Італії вона повернулась на Буковину (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 жовтня 2017, 21:38
Після 20 років життя в Італії вона повернулась на Буковину, аби здійснити власну мрію – відкрити шоурум з оздоблення та дизайну приміщень. За три тижні пані Людмила власноруч зробила ремонт у  майбутньому магазині , і продовжує робити це зараз. «Чернівецький репортер» навідався до талановитої майстрині під час робочого процесу, аби дізнатись чому буковинка обрала чоловічу професію справою свого  життя та як саме ця справа познайомила  її з відомим італійським дизайнером.
Пані Людмила закінчила Заставнівське будівельне училище за фахом майстер опоряджувальних робіт,  потім здобула вищу освіту у Харкові. Жінка розповідає, почала закохуватись у майбутню професію вже під час навчання. Через фінансові труднощі  в 1997 році змушена була поїхати до Італії. Перший рік було не солодко - без знання мови та коштів, навіть на те щоб купити шпатель. Однак бажання займатись улюбленою справою перемогло. Вже в двохтисячних доля привела її до провідної європейської компанії на ринку декоративних матеріалів «Giorgio Graesan & Friends».
Людмила Довга – генеральний директор «Shouwroom Giorgio Graesan & Friends Всесвіт декору» у Чернівцях: «Це самий найкращий і найвищий виробник Європи, де виготовляє самі кращі матеріали на натуральних безах і дуже легко працювати. З ним персонально познайомилась у 2002 році , де вийшов сам Giorgio Graesan на мене через свого співпрацівника , убачивши мої роботи , відгуки від малярного магазину, де я купувала матеріал, і захотіли зі мною познайомитись».
За кордоном  Людмилу спочатку не сприймали як майстра-маляра, адже італійці цю професію вважають суто чоловічою.
Людмила Довга – генеральний директор «Shouwroom Giorgio Graesan & Friends Всесвіт декору» у Чернівцях: «Прийшлося представлятися як представник фірми, який не працює, але потім переодягалася і починала робити».
Протягом 20 років життя в Італії Людмилу Довгу не покидала одна мрія - відкрити власну справу в Чернівцях, для того аби передати мистецтво декоративного оздоблення нашим майстрам та показати його чернівчанам. І ось вже як 4 тиждень поспіль жінка власноруч продовжує робити ремонт у майбутньому магазині.
Людмила Довга – генеральний директор «Shouwroom Giorgio Graesan & Friends Всесвіт декору» у Чернівцях: «Це було у мене в планах дуже добре, щоб створити шоурум під квартиру. Під квартиру для того щоб кожна людина, яка зайде сюди чи приватна особа чи архітектор чи майстер, щоб побачили зразок спальні, кухні , ванни і плюс до того ми додали ще , це був мій сон – галерею.  Де можуть зайти люди побачити ескізи».
Перевагою шоуруму у Чернівцях є те, що пані Людмила особисто зі своєю командою готова виїжджати на квартиру, ресторан чи то будинок і оздоблювати його за бажанням замовника, використовуючи якісний, екологічний  італійський матеріал. А людині при цьому не потрібно турбуватися про підбір кольорів,  доставку чи то прибирання опісля. Якщо ви є прихильником сучасного дизайну, то вам необхідно відвідати відкриття шоуруму вже цієї неділі по вулиці Богдана Хмельницького . Для чернівчан тут підготували чимало сюрпризів, один з яких це майстер клас від Людмили Довгої.
Людмила Довга – генеральний директор «Shouwroom Giorgio Graesan & Friends Всесвіт декору» у Чернівцях: «Постараюсь показати всім як це робиться ефект каменю розбитого, надіюсь що зможимо закінчити його щоб всі побачили як робиться ця робота».
Матеріали магазину сертифіковані та підтверджують всі екологічні якості. Генеральний директор шоуруму Людмила Довга у Чернівцях  є офіційним представником італійського виробника Giorgio Graesan.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 246 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.