Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Урочистості з нагоди 9-ої річниці з дня створення факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ (ВІДЕО)
Четвер, 26 жовтня 2017, 21:25
У палаці «Академічний» відбулось урочисте святкування 9-ої річниці з дня створення факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного Університету імені Юрія Федьковича.
Ярослав Зорій декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного Університету імені Юрія Федьковича: «Сьогодні ми традиційно в кінці жовтня святкуємо річницю факультету. Це вже 9-та річниця, готовимося до ювілею. Є вже свої здобутки, перемоги, є чим пишатися і є над чим працювати».
Під час святкування зібрались студенти, викладацький склад та  випускники факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного Університету імені Юрія Федьковича. Станом на сьогодні на факультеті навчаються близько тисячі студентів.
Ярослав Зорій декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного Університету імені Юрія Федьковича: «Діти обирають здоров’я. Діти обирають рухову активність, вони по новому дивляться на виклики життя які перед ними ставить сучасність. Дуже добре що вони вміють поєднувати але обов’язково бачать що потрібно отримувати нашу спеціальність, або вчителя, або тренера, або фахівця з фізичної реабілітації».
Серед студентів факультету є велика кількість призерів міжнародних та українських спортивних змагань, та майстрів спорту міжнародного класу.
Ярослав Зорій декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного Університету імені Юрія Федьковича: «У нас є студенти які є призерами та переможцями олімпіад студентських, є призери конкурсів наукових робіт. А говорити про здобутки завжди приємно адже у нас є заслужені майстри спорту, міжнародного класу, переможці кубків світу, учасники олімпійських ігор. Серед викладачів заслужені майстри України, заслужені майстри спорту. Тобто є про що говорити».
Також факультет займається популяризацією здорового способу життя серед населення міста.
Ігор Наконечний завідувач кафедри теоретичних основ  і методики фізичного виховання Черінівецького національного університету імені Юрія Федьковича: «Багато проходить різноманітних заходів які присвячені оздоровленню, мотиваційного характеру, дозволяють студентам займатись спортом. Славетні успіхи наших спортсменів заряджають енергією молодь яку ми запрошуємо до нас на навчання яка ми сподіваємось буде прославляти наш край».

  

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 159 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.