Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Представники об’єднаних територіальних громад області зібрались під час засідання, щоб обговорити питання надання безоплатної вторинної правової допомоги (ВІДЕО)
Четвер, 26 жовтня 2017, 21:59
Під час засідання представники об’єднаних територіальних громад області обговорювали взаємодію із центрами надання вторинної правової безоплатної допомоги. Станом на сьогодні вже створено 10 програм правової допомоги які прийняті громадами.
Аркадій Мунтяну директор регіонального центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги у Чернівецькій області: «Це можуть бути якісь право просвітницькі заходи, це як я сказав про обласну програму так само і в районі, про надання матеріальної допомоги тим громадянам які отримали безоплатну правову допомогу і потребують представництва в суді, при цьому потрібно вносити судовий збір, за них це робить сама громада».
Сторожинецька громада стала однією з перших в області яка прийняла програму  надання правової допомоги.
Петро Брежак перший заступник Сторожинецького міського голови: «Перш за все це просвітницька правова допомога серед категорій осіб, це і школярі, і навіть у дитячих садочках проводяться різні заходи. Окрім того передбачається видання довідкових поліграфічних матеріалів, та значна частина коштів направлена на погашення судових зборів серед пільгової категорії осіб».
Марія Николаїшин директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, приїхала зі Львівщини, щоб поділитись досвідом з буковинськими колегами.
Марія Николаїшин директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: «Зокрема ми започаткували діяльність на базі дитячої бібліотека правової школи «Територія закону». Говорячи про правову освіту громадян ми розуміємо що слід починати з шкільного та дошкільного віку, звичайно слід охоплювати всі категорії громадян. Тому ми йдемо також до школи».
Останнім часом значно збільшилась кількість людей почали звертатись за послугами до центрів надання безоплатно вторинної  правової допомоги, це пов’язано із змінами у законодавстві – говорить Сергій Минтенко директор Чернівецького місцевого центру з надання вторинної правової допомоги.
Сергій Минтенко директор Чернівецького місцевого центру надання вторинної правової допомоги: «До набрання чинності закону особа мала подати відомості про доходи всієї сім’ї, а після набуття чинності особа надає відомості тільки про власні доходи. Тобто це значно розширює коло осіб. До 5 січня доходи сім’ї не мали перевищувати одного прожиткового мінімуму, а з набуттям чинності цих змін мова йде про подвійний прожитковий мінімум».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 485 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.