Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
29 жовтня в 4 об'єднаних територіальних громадах області відбудуться вибори депутатів та голів ОТГ (ВІДЕО)
Четвер, 26 жовтня 2017, 22:08
Про перебіг передвиборчої кампанії розповіли сьогодні представники Громадянської мережі "ОПОРА" та Центру розвитку місцевого самоврядування.
Острицька, Мамализька, Мамаївська та Кіцманська громади після 30 жовтня, коли будуть оголошені результати, отримають голів, депутатів та ради, в яких прийматимуться рішення.
Тарас Прокоп, координатор ГО "ОПОРА": «Активність в різних громадах проявляється по різному. Сільські громади обирають депутатів по мажоритарній основі, тоді як Кіцманська громада вибирає за пропорційною основою. Депутати йдуть по партійних списках».
Серед порушень передвиборчого періоду Тарас Прокоп назвав недостатньо сумлінну роботу членів виборчих комісій - вони не чергують на дільницях, випадок "чорного піару" проти одного з кандидатів в голови ОТГ.
Тарас Прокоп, координатор ГО "ОПОРА": «Найактивніше ми спостерігаємо компанію в межах Мамаївської ОТГ та Кіцманської ОТГ. В Кіцманській ОТГ багато голів зареєстровано 3 кандидата на посаду голів. Тут були організовані зустрічі з усіма головами».
Острицька та Мамализька громади більш стримано переживають процес виборів, розповів Тарас Прокоп. У кожній громаді приблизно по 10 тисяч жителів, тож результати, ймоварніше за все, будуть відомі вже у понеділок. А там на народних обранців чекатиме дуже потужний шмат роботи.
Вікторія Чебан, юрист-консультант Центру розвитку місцевого самоврядування: «Територіальна виборча комісія повинна скликати першу сесію не пізніше ніж за два тижня, там вирішуються питання життдайності усієї громади. Це обрання секретаря, набуття повноважень голів, та обрання членів постійних комісій».
Усі чотири громади вперше пройдуть через вибори. З наступного 2018 року вони набудуть усіх прав та повноважень об'єднаних територіальних громад.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 474 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.