Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Дати новий подих для розвитку малого та середнього бізнесу (ВІДЕО)
Понеділок, 30 жовтня 2017, 23:03
Дати новий подих для розвитку малого та середнього бізнесу в Чернівецькій області вирішило керівництво ОДА та філії Ощадбанку підписавши Меморандум про співробітництво. Започаткувавши  спільний проект з підтримки підприємництва на Буковині.
З ініціативи Чернівецької обласної державної адміністрації спільно з Державним Ощадбанком України було розроблено меморандум про співробітництво  яке повинно покласти початок збільшенню кількості нових підприємців в області ,шляхом фінансово-кредитної підтримки.
Олександр Фищук,голова Чернівецької ОДА: «Метою укладання меморандуму є створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього бізнесу . Звичайно це буде допомога і доступ до фінансових ресурсів . Також допомога буда полягати в тому що ми будемо частково відшкодовувати відсотки за отримані кредити в Ощадбанку».
Руслан Запарнюк,начальник філії обласного управління  ПАТ «Державний ощадний банк України» : «На сьогоднішній день для того щоб економіка була стабільною і мала позитивний розвиток в Україні не вистачає більше 2 млн. приватних підприємців, це само-зайнятість населення. Нам потрібно щоб населення працювало розвиток малого та середнього бізнесу . Відповідно це збільшення надходжень в самий бюджет ,області ,об’єднаних територіальних громад та  держави».
Щоб позитивно вплинути на ситуацію банк розробив програму під назвою “Будуй своє” Кожен бажаючий відкрити власну справу матиме змогу зайти на відповідний сайт зареєструватись та отримати допомогу в підборі відповідних документів та обрати сферу бізнесу в якій працюватиме.
 
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 480 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.