Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Зараз 20% пацієнтів звертається до поліклініки, решта одразу прямує в лікарні (ВІДЕО)
Вівторок, 31 жовтня 2017, 21:32
Одне з завдань медичної реформи - направити людей до своїх лікарів, щоб 80% йшли спочатку до свого лікаря. Про це розповів на прес-конференції заступник директора обласного департаменту охорони здоров'я Юрій Лесюк.
У рамках медичної реформи буде створене Національна служба здоров'я України, її підрозділи будуть створені у кожному місті, районі та області. Туди зможе звернутися кожен для з'ясування питань, які пов'язані з якістю обслуговування і не тільки. Наприклад, якщо медична установа пропонує здати "благодійні внески".
Юрій Лесюк, заступник директора Обласного департаменту охорони здоров'я: «Побори з пацієнтів, у тому числі і при пологах, буде припинено».
Первинна медицина буде реформуватися протягом усього 2018 року, наразі немає жодних контрактів ані з сімейними лікарями, ані з медичними закладами. Чекають нормативно-правову базу, стандарти договорів та решту регламентуючих документів, пояснив Юрій Лесюк.
Юрій Лесюк, заступник директора Обласного департаменту охорони здоров'я: «Відповідно до гарантів Президента України найближчим часом буде виділено субвенція для жителів сільської місцевості на інформатизацію та систему зв'язку. Інтернет та система телемедицини, ремонти амбулаторій та транспорт, який буде закуплений для сільської місцевості».
До речі, про сільську місцевість. Лікарі периферії мають шанси залишитися без пацієнтів, адже законом регламентовано, що прописка та вибір лікаря не мають нічого спільного.
Юрій Лесюк, заступник директора Обласного департаменту охорони здоров'я: «Кожний громадянин, який виявив бажання спостерігатися у лікаря, може це зробити. Нема обмежень у реєстрації або прописці».
Переламним роком для української медицини називають 2018. Поки що до змін тільки готуються.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 417 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.