Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Основні засади та положення теорії збалансованого та здорового харчування» (ВІДЕО)
Вівторок, 31 жовтня 2017, 21:44
Круглий стіл в рамках «Школи здорового життя» провели студенти одразу двох вишів Буковини.
На круглий стіл завітали студенти, науковці та лікарі-практики. Тема здорового харчування актуальна завжди, а тому і користується попитом у науковому світі.
Тетяна Марусяк, куратор "Школи здорового способу життя": «Ми самі розуміємо, що з кожним днем розвивається як молодь, так і тенденції сучасного харчування. Даний захід в нас проходить вперше цього року як започаткування, він включає в себе як розповіді про способи харчування, так і ритми фізичної активності».
Круглий стіл відбувся в рамках "Школи здорового способу життя". Серед її учасників - студенти Буковинського медичного університету та Чернівецького торговельно-економічного інституту. Такий обмін досвідом сприятиме поглибленню знань усіх учасників, кажуть організатори.
Оксана Кушнір, старший викладач кафедри гігієни та екології БДМУ: «Це більш цікаво - спілкування студентів різних вузів збегечує знаннями. Наші студенти дізнаються про готельний бізнес, і їхні - про гігієну та метаболізм».
Олександр Крецький, заступник декана факультету Управління в сфері обслуговування та харчових технологій ЧТЕІ КНТЕУ: «Слід звернути на харчування студента саме зараз, тому що ми маємо багато продуктів, які ми вживаємо, які недостатньої якості. Ми хочемо роз'яснити їм правила здорового харчування, щоб мати здорову націю».
Цікавим був і виступ лікарів-практиків. Не обов'язково відмовлятися від фаст-фуду та кави, кажуть вони, але важливо слідкувати за своїм тілом.
Наталія Бочарова, лікар-дієтолог: «А потім вони приходять до мене з надмірною вагою. І я запитую: а що ж сталося за ці два роки? "А ми пішли жити самі і стали студентами!"
За підсумками круглого столу учасники отримали корисні знання про здорове харчування та його правильну організацію. Своїм прикладом вони зможуть нести набутий досвід в маси.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 512 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.