Погода в Черновцах
 
В Чернівцях відбулась робоча зустріч членів групи реалізації проекту” Енергоефективність “ в будівлях бюджетної сфери міста (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 01 листопада 2017, 22:30
Результати зустрічі обговорили  на брифінгу в ратуші за участю міського голови та керівників проекту.
Проведення закупівель для капітального ремонту шкіл та дитячих навчальних закладів, має на меті  проект Енергоефективності який реалізується Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією з Європи.  Цього літа  міська рада оголосила тендер на який відгукнулось 7 компаній взявши документацію, по певних причинах вони не заявились. Не дивлячись на це в міській раді рук не опустили.
Олексій Каспрук,Чернівецький міський голова: «Був оголошений новий тендер 4 грудня буде розкриття. Відпрацювали ми експертами з закупівель корпорації НЕФКО ,питання спрощення   вимог до тендерної документації . Тому закликаємо підприємства ,Чернівці,України та іноземні компанії які мають відповідний досвід брати участь у цих тендерах для того щоб ми з початку наступного року могли реалізовувати цей проект».
Ронні Нільсон,керівник Проекту від НЕФКО: «Цей проект реалізується дуже добре і в хорошому темпі . Я впевнений що робота триватиме так і далі . Ми підтримуємо проект і ті пропозиції які поступають . Ми роби все щоб спростити роботу ,щоб всі процедури були якісними і прозорими».
Сергій Фащевський ,керівник групи Консультанта з підтримки проекту: «Этот проект является достаточно важным для города и большим его реализация предполагает решение ряда юридических, экономических ,технических вопросов. Ми поставили перед собой ближайшие задачи и это удачное провидение первых троих тендеров».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 304 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.