Погода в Черновцах
 
Круглий стіл для обговорення проекту Закону України про Національний Фонд розвитку громадського суспільства, відбувся в Чернівцях (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 01 листопада 2017, 22:43
За ініціативи представників ОБСЄ та керівництва держави із залученням  експертів і громадського суспільства  було обговорено  зміст, мету, принципи та напрями діяльності законопроекту про Національний фонду.
В рамках проекту “Допомога Уряду України з реалізації  Національної стратегії розвитку громадського суспільства” За ініціативи представників ОБСЕ ,Адміністрації Президента України та Міністерства молоді та спорту був зібраний круглий стіл для обговорення  Закону про національний фонд розвитку громадського суспільства.
Подібні заходи вже проведено в шести містах України . Чернівці стали сьомими де було зібрано експертів робочої групи  зі змін до законопроекту, щоб обговорити  мету і напрями діяльності.  
Ольга Озерна ,координатор проектів ОБСЕ  в Україні: «Ми нуждаемся в институциональном развитии гражданского общества  это когда организация общества работает как предприятие у нас существует хорошо развитая   проектная поддержка организаций  через министерства ,  есть  государственное финансирование . Но для того чтоб хорошо ети проекты организовать  нужно бить уверенным в стабильном финансирование».
Олександр Ярема, заступник міністра Молоді та спорту: «Ми маємо  багаторічний досвід підтримки проектів ,молодіжних та дитячих організацій  і воно себе непогано зарекомендувало . Є відпрацьовані процедури ,ми розуміємо як оцінювати якість проектів ,проводити моніторинг ,але натомість бачимо що організації не ростуть дуже сильно . Не збільшується великою мірою охоплення молодих людей . Ми почали дискусію з організаціями ,наприклад Пласт або студентські організації . Ми звернули увагу що потрібна не тільки проектна підтримка потрібна але і інституційний розвиток , а саме навчання людей  ,підтримка і оренда приміщень ,оргтехніка ,оплата персоналу . Цей досвід є в країнах Балтії та центральної Європи».
На дієвість закону сподіваються також і представники місцевих громадських організацій , адже впевнені що це допоможе їм у реалізації проектів та власних ініціатив.
Олена Раца ,голова ГО “Дорогою добра”: «Скажу по власному досвіду що звертаючись до влади  у більшості випадків нас підтримують ,але хочеться щоб ця підтримка була дійсно більшою і значною . Я вірю в те що зміни до законопроекту про Національний фонд ,дадуть більшої  змоги нас підтримати і наша співпраця буде більш плідною».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 311 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.