Погода в Черновцах
 
Мешканці будинку встановили лічильник тепла і сплачують за опалення в рази більше (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Четвер, 02 листопада 2017, 19:49
Мешканці будинку, що знаходиться на вулиці Кочубея, встановили лічильник тепла і сплачують за опалення в рази більше, аніж раніше, коли в них не було приладу обліку. Обурені мешканці викликали представників жрепу, теплокомуненерго, а також фірми, яка встановлювала лічильники тепла.
Ось цей будинок в якому, за словами мешканців, завжди холодно. Хтось гріється обігрівачами, а кому фінансовий стан не дозволяє сплачувати великі рахунки за світло, обігрівається пляшками з гарячою водою.  
Надія, мешканка будинку: «Батареї холодні, лічильника поклали старого зразку. Там проблеми з лічильником, платимо в 3 рази більше, а тепла немає».
Ніна, мешканка будинку: «Немає тепла 22 роки. Як опалювальний сезон починається то Жреп на тепломережу, тепломережа на жреп і так кожен божий день».
Тетяна, мешканка будинку: «О и давайте подзвонимо. Ось жреп тепло, і от, а зараз наберемо бухгалтера, зайнято. І так цілий божий день. Від того, що вони щодня сантехніка посилають нічого не міняється».
А поки деякі мешканці обурюються на вулиці, інші ведуть бесіду безпосередньо там, де проблема й виникла. На збори директор ЖРЕПу не з’явився, проте був представник теплокомуненерго. Пояснити нам, чому немає тепла в помешканнях жителів будинку №40 на Кочубея, представник теплокомуненерго відмовився.
А працівник фірми, яка встановлювала лічильники тепла запропонував розпочати шукати проблему, оскільки в цю частину мереж тепло надходить, але не доходить до квартир.
«Тиск не надходить необхідний, тепломережа пройде по своїй трасі і перевірить, після того, як тиск 5 кг дійде все буде, після потрібного тиску ми ще раз подивимось».
Після цього, відповідальні, за питання тепла, організації повинні будуть усунути проблеми, а чи виконають вони свої зобов’язання покаже час, а ми й надалі відслідковуватимемо цю проблему.

  

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 237 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.