Погода в Черновцах
 
Чернівецький міський центр зайнятості запропонував безробітним буковинцям більше 300 вакансій (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Четвер, 02 листопада 2017, 18:18
Чернівецький міський центр зайнятості запропонував безробітним буковинцям більше 300 вакансій. За осінній період цього року відбувся вже 2 за рахунком масштабний ярмарок. Цього  разу тут представили спектр робіт для тих у кого немає вищої освіти.
26 роботодавців та безліч пропозиції для тих хто має робітничі професії. В порівняні з минулими роками зараз на ринку праці  простежується тенденція збільшення попиту на робочу силу,  натомість зменшення кількості безробітних, які перебувають на обліку, розповідає в.о. директора Чернівецького обл. центру зайнятості Любов Кожолянко розповідає,
Любов Кожолянко – в.о. директора Чернівецького обл. центру зайнятості: «Пов’язано з лібералізацією ринку праці, з тими економічними професіями які вже включилися. Наш ринок праці запрацював за законами економіки  ,попит народжує пропозицію. І звичайно наші роботодавці повинні ще більше і більше усвідомлювати, що тільки конкурентні умови праці ,перш за все заробітна плата ,і ще соціальний пакет ,який вони можуть гарантувати своїм працівникам ,тільки це може гарантувати що в них будуть працювати кваліфіковані працівники».
Тут представили свої пропозиції підприємства фактично всіх галузей  промисловості. Заводи, швацька промисловість,  комунальні підприємства. До прикладу одне з найбільших КП «ЧернівціВодоканал»  шукає на роботу близько 90 фахівців, на посади  слюсаря, електромонтера, машиніста екскаватора ,електрогазозварника і не лише . Зарплату пропонують до 6 тисяч гривень, все залежить від розряду.  Готові навіть брати людей без досвіду роботи, розповідає начальник  відділу кадрів КП «Чернівціводоканал»  Микола Горун.
Микола Горун – начальник  відділу кадрів КП «Чернівціводоканал» : «Головне щоб вони працювали, якщо в них є бажання працювати ,ми можемо і навчити. В зв’язку з тим що відкрили кордони,  люди почали виїжджати в Польщу і дуже багато з нашого підприємства виїхало, і зарплата там набагато більша. Мало того що вони самі виїхали, вони далі підтягують своїх знайомих , друзів, і так проходить відтік робочої сили».
Ірина Станкевич – провідний фахівець Чернівецького міського центру зайнятості: «Люди на сьогоднішній день не спішать до першої ліпшої роботи , бо вже є вибір і вибір не поганий  ,тому придивляються до зарплати до умов праці.  Найвища зарплата 10-12 тисяч  гривень – це для висококваліфікованих працівників ,фрезерувальників, електромонтерів різного профілю. Середня зарплата 5-6 тисяч гривень».
Охочих знайти роботу на ярмарку вакансій не бракує, сюди завітали як молодь так і старші люди, одразу перше що запитують підходячи до представників підприємств – це рівень заробітної плати.
Володимир – шукає роботу: «Шукаєм високі зарплати ,але високих зарплат немає, може треба в Київ переїжджати чи що. Інженер, в мене досвід роботи 10 років інженерної посади  по будівництву. Добре що влаштовують такі заходи, я тільки за, будемо шукати».
А вже 28 листопада відбудеться ще один  ярмарок вакансій для осіб з обмеженими можливостями.

  

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 364 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.