Погода в Черновцах
 
Незабаром у Чернівцях відбудеться Фестиваль класичної музики «Буковинський листопад» (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Четвер, 02 листопада 2017, 17:26
Триватиме він з  9 до 18 листопада, за цей час для поціновувачів класичної музики виступлять багато знаних на всю Україну виконавців, а також гостей з-за кордону. На відкритті заходу для чернівчан прозвучать світові прем’єри.
До столиці Буковини завітав диригент з Ізраїлю Марк Воллох, який має чернівецьке коріння. Він разом з організаторами  «Буковинського листопаду» при відкрили завісу програми майбутнього фестивалю. Перший концерт присвятять пам’яті жертв нацизму ,трагічних подій «Кришталевої ночі» 9 листопада.
Марк Воллох – диригент (Ізраїль) : «Начинается и заканчивается двумя европейскими и еврейскими композиторами. В начале прозвучит Мендельсон, фрагменты из оратории «Илия» , где он проповедует засуху. И потом естественно это «Фуга смерти» , а заканчиваем мы мировой премьерой финальным хором из оперы «Клятва Ифтаха» Джакомо Маербера, который работал в Германии в тоже время как Мендельсон».
Йосип Созанський – худ. керівник і диригент Академічного симфонічного оркестру: «Дуже знаменно те що Паль Целан коли написав «Фугу смерті» є припис його що він присвячує це всім народам, які зазнали такого геноциду і винищення. Тому ця тема, відкриття цього фестивалю, є дуже актуальна».
Протягом 9 днів фестивалю, чернівчани матимуть змогу насолодитися вечорами  класичної музики. «Вікно в Америку» - саме під такою назвою відбудеться концерт струнного квартету «Czernowitzer» 12 листопада. Саме цього  дня звучатимуть популярні твори лише американських композиторів.
Павло Лесюк – керівник струнного оркестру «Czernowitzer» : «Твір новий американського композитора Скотта Брігмана , який також приїде до нас на концерт , на фестиваль. Твір написаний буквально влітку цього року і називається так само «Czernowitzer» квартет. Він присвятив цей твір нашому колективу , він чув нас в мережі Інтернет , йому дуже сподобалось і він написав нам цей твір».
Урочисте закриття  фестивалю відбудеться концертом Академічної хорової капели «Орея» Житомирської обласної філармонії . А детальнішу програму заходів «Буковинського листопаду»  ви зможете переглянути на сайті Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 323 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.