Погода в Черновцах
 
Неподалік вулиці Кобилянської просто неба розкинулось сміттєзвалище PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 листопада 2017, 16:36
Понад 2 роки тому жінка залишилась без домівки і почала заробляти на прожиття збираючи речі, а потім їх перепродавала. Весь непотріб вона складала у одному з двориків, і щільно ховала за парканом. Проходячи повз ось цей двір у центрі міста , чернівчанам ніколи не спадало на думку, що за парканом – купа сміття. Окрім сусідів, які з вікон своїх будинків бачили таку картину вже більше 2х років.
Зоя Круглова – мешкає по вулиці О.Доброго: «Такої ще ситуації в нас не було, по перше з’явилась ця жінка в окулярах, я їй робила зауваження як вона збирала і сюди несла, я казала «Що ви робите? Ви ж збираєте тут і криси і миші, все що хочете». А там ще банк, вони приходили і казали що це не наша територія. То до кого звертатись? Ми робили і я робила зауваження і другі сусіди робили , но вона ніколи не чула , вона все вибирала і туди заносила».
На запитання, чого ви це все збирали, Ганна відповідає, що таким чином заробляла на прожиття. Адже залишилась без житла, після того як розійшлась з чоловіком. Купувала речі на секонд-хендах у дешеві дні за копійки, та перепродувала на базарах.
Анна: «Якщо ти купила за 3 за 5 гривень, ти можеш продати за 10. Копійка до копійки, дивишся 100-140 гривень. Деякі сусіди приходили, які навіть брали речі , комусь дарувала, а хтось навіть платив , були такі сусіди які платили я вам скажу правду».
За всі роки тут назбиралось чимало мотлоху, видно що більшість цих речей не підлягають продажу -  багато коробок ,мішків ,пустих пляшок. Мешканці будинку вже звертались до різних інстанцій міста, однак час плинув , а проблема залишалась. Опісля молодь через мережу Інтернет  вийшла на Інспекцію з благоустрою, яка не забарилася з діями.
Сергій Обшанський – керівник з Інспекції  благоустрою Чернівців: «На Доброго 50 метрів від Кобилянської, таке сміттєзвалище є недоречним. І це є неповагою Чернівців. Сьогодні скликана комісія. Комісія прийняла одне остаточне рішення зробити демонтаж даної конструкції, даного паркана і сміттєзвалища і вивезти це комунальними службами та ЖРЕПом на полігон на Чорнівку».
Під час розчистки території жінка всіляко захищала свої речі, намагалась все повернути назад ,плакала та кричала.
«Ви падли, звиклі жити за чиїсь рахунок. Прибиріть цю жінку вона краде мої речі».
Сергій Лазарєв – начальник Держпродспоживслужби  Чернівців: «Тут зафіксовано ввечері збираються люди, які не мають постійного місця проживання. Це місце може бути джерелом інфекційних захворювань. Дуже багато бродячих собак, вони збираються тут в ночі , мешканці не можуть пройти до своїх помешкань. Цей безлад потрібно прибрати».
Після перевірки документів поліцією,  виявилось жінка без прописки. Надалі  її долею займатимуться соціальні служби.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 238 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.