Погода в Черновцах
 
Щорічно в першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 листопада 2017, 16:55
З цієї нагоди в приміщенні Чернівецької ОДА відбулись урочисті збори на як було нагороджено найкращих працівників що обрали своєю метою опікуватись проблемами інших людей.
Тетяна Закрутна вже 4 рік очолює Буковинський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який щорічно допомагає близько 400 дітей з особливими потребами  адаптуватись  до звичайного життя та дати їм змогу навчатись .
Тетяна Закрутна,директор Буковинського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів: «Навчитись малювати,рухатись, проводити вільний час, навчитись навчатись».
Результати роботи пані Тетяни та її центру  були помічені владою області та відзначені в День працівника соціальної сфери.
Тетяна Закрутна,директор Буковинського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів: « Оцінюю це як нагорода мого колективу в тій важливій справі ,яку ми робимо для  дітей нашої області . Приємно адже колектив щодня своєю працею доводить що ми гідні працювати в цій сфері . Все є найважливішою нагородою є посмішки дітей та їх батьків».
Також з нагоди свята почесними грамотами та  відповідними нагородами від Чернівецької ОДА було нагороджено найкращих соціальних працівників які своєю працею зробили вагомий внесок у добробут більш як 200 тис. родин буковинців.
Як розповідає директор департаменту соціального захисту Чернівецької ОДА в той час поки соціальні працівники переймаються проблемами інших ,місцева влада не за буває і про них.
Віталій Савкін директор департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА: «Звичайно що проблеми існують. Покращення матеріальних умов працюючих осіб в соціальній сфері,оскільки ми щоденно приймаємо людей . Працівник соціальної сфери це і психолог ,вчитель та державний службовець ,ми комплексно надаємо допомогу всім особам ,які до нас звертаються.  Ті умови в яких зараз працюють особи ,звичайно потребують покращення . Керівництво ОДА нас почуло і в цьому році виділено невеличке фінансування для закупівлі меблів і комп’ютерної техніки для працівників соціальної сфери».


 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 823 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.