Погода в Черновцах
 
Семінар під назвою «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток» PDF Друк e-mail
Вівторок, 07 листопада 2017, 16:47
Відбулось урочисте відкриття триденного практичного семінару для жінок з обмеженими фізичними можливостями під назвою «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток».
У рамках семінару жінки з обмеженими фізичними можливостями зможуть поспілкуватись з представниками крайової влади, поспілкуватись з представниками громадських організацій, та взяти участь у майстер класі з догляду за волоссям та шкірою.
Валентина Добридіна голова обласної організації «Лідер» : «Програма у нас дуже насичена, три дні ми будемо піднімати діалог з владою,  про проблематику яка стосується жінок з інвалідністю. Потім у нас дуже цікава лекція від лікаря сімейної медицини. Завтра у нас школа краси, де жінкам будуть читати лекції та показувати майстер-класи по догляду за волоссям, за шкірою. У нас буде урок стилю, після якого у нас буде інклюзивний шопінг».
Участь у заході взяв директор Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА Віталій Савкін, який спілкувався з присутніми та розповів про встановлення пандусів у приміщенні департаменту та анонсував, що у майбутньому там з’явиться ліфт.
Віталій Савкін  директор Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА: «Фінансування у нас обмежене, але у тих умовах що у нас є ми робимо все можливе щоб забезпечити комфортність та доступність до об’єктів інфраструктури, і в тому числі до департаменту. Ми зробили кошторис на пандуси який буде в архітектуру департаменту введений,  і він буде відповідати всім архітектурним нормам щоб вам було зручно зайти у департамент соціального захисту. Наступним кроком буде підключення ліфту, щоб можна було доступно добратись до всіх поверхів».


 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 718 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.