Погода в Черновцах
 
9 листопада відзначають також Всеукраїнський день працівників культури та народного мистецтва (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 23:39
З нагоди свята в центрі “Вернісаж”, відбулось урочисте нагородження працівників культури.
Ольга Благій працює в сфері культури вже 5 років ,на даний час є художнім керівником будинку культури мікрорайону “Роша” ,як розповідає сама  має досвід проведення міських заходів, організації різних  концертів ,вистав та гуртків. Зізнається сама що свою роботу любить адже мріяла про неї давно.
Ольга Благій,художній керівник будинку культури мікрорайону” Роша”: «Дивилась вистави,слухала музику і тому безпосередньо хотіла бути саме на сцені ,горіти цією професією ,бути за кулісами ,знати як це все відбувається».
Оцінивши  працю Ольги  З нагоди Дня працівника працівників культури  та народного мистецтва  її нагородили грамотою міського голови.
«Нагорода це звичайно приємно ,це врешті решт той підсумок що те що ти робиш,це правильно ,це наштовхує на інші творчі ідеї ,щоб робити нові заходи та проекти».
Також з нагоди свята  грамотами  різного рівня було нагороджено найкращих представників  сфери культури, які своєю працею зробили вагомий мистецький внесок  на рівні мікрорайонів та міста в цілому.
Юлія Софтенко,начальник управління культури чернівецької міської ради: «Ми не маємо права опускати рук і культура має рухатись вперед . Чернівці на правду є столицею культури всієї України . Ще трохи і наполягатимемо що ми культурна столиця Європи. Знаючи чернівчан у нас цінувалась якісна культура ,тому ми сьогодні зібрали наших друзів,людей які люблять культуру та творять її».
Олексій Каспрук,чернівецький міський голова: «Ми дарували дуже часто дарували чернівчанам свято ,це було професійно та щиро,тому що в це булло вкладено частинку вашої душі . Зі святом вас, творчого натхнення ,здоровя і мирного неба нашій країні».
Окрім нагородження у Вернісажі відбулись виступи Художніх колективів ,оркестру народної музики та інших митців.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 834 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.