Погода в Черновцах
 
Чернівецька дитяча команда плавців, повернулась до дому з перемогами (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 23:47
Чернівецька дитяча команда плавців, повернулась до дому з перемогами, новими враженнями та досвідом який здобули на міжнародних змаганнях з плавання, що проходив на початку листопада в місті Брест, що в Білорусії.
11 річна Олена займається плаванням вже 6 років як відзначає сама,це той вид спорту який дає змогу їй повністю розвиватись фізично. 4 листопада дівчинка разом із командою взяла участь у міжнародних змаганнях з плавання які проходили в Білорусії та змогла зайняти 3 призових місця.
На дистанції 50 та 100 метрів брасом ,дівчинка посіла два третіх місця ,а на дистанції 200 метрів з результатом 2.54  здобула перше місце.  
Олена Шахрай: «Я дуже сильно хвилювалась ,боялась що програю або спотикнусь на старті або мене знімуть зі старту. Казала само собі,що якщо ти зараз  стрибнеш раніше ,то ти програєш і підведеш всіх».
Здобути перемогу як розповідає сама їй не завадило навіть розуміння того що якість та умови підготовки її суперників є дещо кращими.
Олена Шахрай,плавчиня: «Дуже сильні суперники , в них гарний басейн ,є стартові тумби ,спортивні зали . В нас цього немає ,на відміну від того що в них 10 доріжок ,в нас тільки три».
Своїми враженнями діляться інші учасники команди,які побували на змаганнях в Бресті.
Владислав Маковійчук,плавець: «Я дуже гарно виступив ,були сильні суперники з Росії,Білорусії та Латвії ,але я показав доволі гарний результат в подальшому буду вдосконалювати свою техніку».
Вікторія Бурачок, плавчиня: «На змаганнях було важко адже суперники були старшого віку . Було багато учасників і здобути перемогу було мало можливості . Я проплила 14 але в своїй віковій категорії я 2-га».
Тренер команди результатом задоволений,але переконаний що перемога не головне.
Сергій Ксенников,тренер з плавання: «На данном этапе ми смотрим не за победой и быстрым результатом . В первою очередь за техникой чтоб дети дойдя до определённого уровня не останавливались . Эсли будет поставлена правильная техника плавания  то результаты связанные с этим ребёнком будут только улучшатся и рости».
На разі команда плавців готується до наступного турніру який  пройде між шістьма містами, 25 листопада в Борисполі.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 230 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.