Погода в Черновцах
 
21 листопада в Україні відзначається День гідності та Свободи PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 листопада 2017, 17:03
Напередодні цього дня в Чернівецькому  краєзнавчому музеї пройшов захід для школярів,покликаний вчергове нагадати та допомогти усвідомити дітям  важливість тих подій ,що відбуваються в країні і сьогодні.
Напередодні Дня гідності і Свободи для учнів одного з міських ліцеїв влаштували захід присвячений пам’яті героїв Небесної сотні  та вояків ,які загинули під час бойових дій в Донецькій та Луганській областях. Однією з можливостей віддати шану полеглим на війні буковинцям ,стала презентація книги,Янголи Букового Краю».
Наталія Боярчук-Брянська ,автор книги: «Тут не описуються подвиги бійців ,як це зазвичай було в Другу Світову війну . Я поставила за ціль показати тих про кого тут йдеться з уст їх рідних,такими якими вони були в житті . Ще вчора позавчора,вони ходили цими стежками ,вулицями. Вони думали мріяли про те що і ми,але нажаль сьогодні їх немає з нами».
Також діти мали змогу поспілкуватись з членами сімей загиблих воїнів на сході України та військовими які не з чуток знають яку ціну необхідно платити за свободу та незалежність своє країни та її народу та переконані що події сьогодення стосуються кожного.
Оксана Зубжицька,дружина загиблого військовослужбовця: «Так не может бить что одного война переехала танком на 100 % а тот кто живет рядом ,благодаря тому что кто то отдал  свою жизнь или потерял здоровее , делает вид что это его не касается и может не коснётся».
Василь ,військовий лікар: «Вам ще трохи важко це зрозуміти ,і слава Богу що вам не потрібно думати про війну ,але я хочу донести те що ви повинні з цих юних років розуміли,що відповідальність за все що робиться в країні лежить на нас . Немає ніякої поганої влади або держави,є ми і ми самі будуємо життя в цій державі . Ви самі повинні відповідати за своє життя боротись за нього і будувати його в Україні. Для цього ми там і стоїмо».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 240 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.