Погода в Черновцах
 
Продовжились заходи з нагоди тижня права у обласній бібліотеці PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 грудня 2017, 16:58
Продовжились заходи з нагоди тижня права у обласній бібліотеці, де школярі змогли взяти участь у форум-театрі, під назвою «Молодь проти корупції», та отримати рекомендації стосовно запобігання хабарництва.
Форум-театр це методика дискусії, яка полягає у інсценізації актуальних життєвих ситуацій, безпосередньо учасниками заходу які ведуть полеміку на ту чи іншу тему.  Основна тема сьогоднішнього заходу це корупція та шляхи її запобігання.
Ігор Бабюк заступник голови обласної організації «Комітет виборців» : «Компанія «Інтернешнл» проводила опитування стосовно злиденного життя і 80 відсотків українців назвали що причиною є корупція, і наш основний посил полягає в тому що молоді люди для себе повинні самі прийняти рішення наскільки потрібно боротись з цим явищем, як для себе прийняти рішення наскільки вони готові протистояти цьому злу та змінювати суспільство».
Олександра студентка, на її думку основна мета молодого покоління це викорінення корупції та хабарництва у майбутньому.
Олександра Курилко студентка: «Я вважаю, що у нашій країні не повинна існувати такого явища як корупція та хабарництво, тому що насправді якщо ми плануємо рухатись до європейського союзу то ми повинні викорінити це та більше не повертатись до цієї частини нашої історії. У майбутньому мета нашого покоління у тому щоб викорінити це явище, та щоб наші діти жити у вільній та без корупційній країні».
Також до обговорення долучився доктор юридичних наук Василь Юрчишин, який дав студентам та школярам рекомендації стосовно протидії корупції.
Василь Юрчишин доктор юридичних наук: «Два роки тому Верховна рада України прийняла законодавство яке повинно протидіяти корупції, чи це законодавство ефективно впливає на діяльність студентських закладів чи ВУЗів, хочу сказати одне, є ефект але студент повинен знати що будь яке вимагання хабара або поборів зумовлює кримінальну відповідальність для викладача».


 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 274 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.