Погода в Черновцах
 
Рейдерське захоплення в Чернівцях (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 грудня 2017, 19:00
Саме з такою заявою до редакції Чернівецького репортера звернулись власники і працівники приватного оздоровчого реабілітаційного центру. Керівництво установи переконано що в нього хочуть відібрати бізнес, стосовно підприємців які орендують приміщення, то їх обіцяють залишити.Приватний підприємець Олександр Клименко свого часу побудував по вулиці Максимовича оздоровчий центр реабілітації . в 2010 році  чоловік взяв кредит в одному з банків щоб здійснити добудову та переоформив договір про оренду ,оформивши над приміщенням власність. Дана будівля для пана Олександра як стверджує  є не тільки джерелом доходу але і місцем його проживання разом із родиною.
Олександр Клименко, приватний підприємець: «Кредит не був доплачений, залишилась певна сума і банк запропонував взяти в  заставу приміщення а я зможу його викупити як першочерговий власник .Я приміщення викупив а банк був у 2015 році ліквідований а приміщення було передано фонду гарантування ,фонд остаток коштів перепродав колекторській фірмі . Зараз колекторська фірма перепродала будівлю власнику Салагору Василю Васильовичу ,по моєму з с. Рідківці . Сьогодні вранці я поїхав і мені стало відомо від жінки що близько 30 чоловік оточили будівлю і забарикадувались всередині і покидати приміщення не хочуть . Щоб я покинув приміщення і не допускають до документів ні до чого. Буду просити поліцію щоб   заводили кримінальну справу про рейдерське захоплення».
Щоб зрозуміти в чому справа вирішуємо поспілкуватись з представником  людини яка стверджує ,що є  новим  власником ,ним є юрист в якого уточнюємо ім’я цього власника.
Віталій Павлик,юрист: «Салагор Василь ,так звуть чоловіка .Є новий власник приміщення ,відповідно ми прийшли щоб отримати доступ до свого приміщення і далі ним користуватись . Стосовно бари кодування зараз цього ніхто не робить  . Чому ми закрили? Відповідно коли людина вважає що в неї також є документи і вона потрапить всередину ніхто не буде вчиняти насильницьких дій і виводити його з цього приміщення ,цього ніхто не хоче робити . На даний момент двері зачинені поки ми не домовимось і не врегулюємо всю ситуацію».
Підприємці  які орендують окремі приміщення такою передачею влади над будівлею незадоволені.
Ігор Ленко, підприємець: «Нас вранці повідомили що наше приміщення вже не наше ,хочеться все вирішити нормально  не лупити одне одному обличчя . Хоча в мене теж люди озброєні але ми до цього не дійдемо і не допустимо цього  але повинні бути розумні стосунки . Таке враження що в цьому приміщенні нікого не було ,зади і користуйся але зачекайте тут є люди які прийшли на роботу і не можуть туди потрапити».
Підприємців до будівлі не пустили , запропонувавши їм наступне
Віталій Павлик,юрист: «Ми готові перекласти договори оренди без питань для цього в мене є бланки . Ми готові дати приміщення для користування і нікого не обмежуємо з орендарів».
Через деякий час в приміщення все таки вдається потрапити  представникам обох сторін разом з правоохоронцями ,щоб зібрати документи які на їх думку повинні хоч якось роз’яснити та врегулювати ситуацію.   В той же час біля входу в будівлю напруга між нинішнім  власником та невідомими охоронцями зростає.
Через 40 хвилин представники обох сторін спускаються з документами ,наявність яких як самі переконані допоможуть разом  вже з правоохоронними органами  вирішити ситуацію та те хто є насправді законним власником будівлі.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 466 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.