Погода в Черновцах
 
Результатами роботи за 9 місяців поділилися представники тендерного комітету міськради (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 грудня 2017, 18:41
Результатами роботи за 9 місяців поділилися представники тендерного комітету міськради, який відповідає за організацію та проведення процедур закупівлі. За поточний рік було подано 285 тендерних пропозицій серед них переможцями  було визнано 93 учасники. Зекономити бюджетних коштів завдяки тендерам вдалось майже на 26 млн. гривень.
Основним пріоритетом у визначені виду закупівель тендерний комітет обирає відкриті торги, адже цей вид рахується найбільш конкуретний , за поточний рік таких процедур було проведено 133. А були і такі випадки коли на тендерні торги учасники не заявились, і тоді ж застосовували процедуру переговорів, розповідає голова тендерної комісії Володимир Середюк.
Володимир Середюк – голова тендерної комісії: «Це об’єкти, послуги з оренди плавального басейну для учнів шкіл, це транспортні послуги з пасажирських перевезень спортивних команд . Реконструкцію вулиці Б. Хмельницького , придбання та встановлення спортивних майданчиків та поточний ремонт по вулиці Головній. Також хочу зазначити що згідно законодавства дозволяється додаткові роботи в межах що не перевищують 50%,  що не перевищують пропозицій учасника по якому було укладено договір».
Також голова тендерної комісії прокоментував завершене будівництво садочка по вулиці Авангардної.
Володимир Середюк – голова тендерної комісії: «Там звичайно сума доп.робіт була набагато меншою і оскільки об’єкт був надзвичайно соціально важливим для нас. І хотілось його завершити якраз до кінця року, ввести в експлуатацію що і було здійснено. Ми також пішли на зустріч і підрядник виконав роботи до кінця року по даному об’єкту, не затягуючи його на наступний рік».
Заступник начальника юридичного управління Микола Юзьків прокоментував впровадження в роботі міської ради – для організації публічних закупівель – тендерних повірень. Протокольним рішенням міськрди від 23 листопад юридичному управлінню було доручено розробити положення.
Микола Юзьків –заст. начальника юридичного управління міськради: «Хто і який зміст вкладає в поняття тендерного повіреного, але слід зазначити що в діючому законі про публічні закупівлі такого поняття, такого інституту немає. Можливо мається поняття уповноваженої особи, але треба чітко розуміти що до статті 11 цього закону, організація вибору механізму процедури закупівлі – це конкретні повноваження замовника послуги чи відповідно товару».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 544 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.