Погода в Черновцах
 
Письменниця Леся Кічура презентувала у Чернівцях свою книгу «Добрі мамині казки» PDF Друк e-mail
Вівторок, 26 грудня 2017, 16:46
Поспілкуватись з казкаркою прийшли дітлахи які змогли отримати екземпляр книги з її автографом.
Загалом участь у зустрічі взяли близько 20 дітей які змогли особисто познайомитись з казкаркою, та почути її декламування збірки «Добрих маминих казок», а в кінці заходу отримати подарунковий примірник з автографом письменниці.
Леся Кічура письменниця: «Завжди коли ми зустрічаємося з дітьми, то ми бавимося у вікторини та квести,так само й сьогодні завдяки нашим партнером, будівельній компанії, кожна дитина зможе отримати цю книгу у подарунок».
1 червня цього рику книга «Добрі мамині казки» вийшла друком у  2 000 примірників, з того часу її тираж виріс у тричі і зараз складає 6 тисяч книжок.
Леся Кічура письменниця: «Це невеликі історії які навчають дітей бути добрими, чемними слухняними, поважати старших, любити все своє українське та цінувати дружбу».
Основна мета проекту це популяризація читання серед дітей молодшого шкільного віку.
Леся Кічура письменниця: «У невеличких селах дітей захопити набагато легше ніж у містах, адже там більше атракцій та дійств, тим паче там діти живуть більш забезпечено і вони мають змогу користуватись гаджетами новітніх технологій тому їх важко відірвати від телефонів. Але дитина яка з дитинства читає, то їй легше у книжках шукати відповіді у дорослому житті».
Даний захід відбувається напередодні новорічних свят за підтримки однієї з найбільших будівельних компаній міста.
Юлія Коненко представник будівельної компанії «MS» : «Наша будівельна компанія вирішила організувати для наших діток читання казочок. З нагоди новорічних свят подарувати нашим дітям трішки радості, емоцій, зробити їм гарні квести щоб вони побули трішки у такій дружній атмосфері та повеселились».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30 31

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 592 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.