Погода в Черновцах
 
«Коляд, коляд, колядниця, добра з медом паляниця», у Чернівцях продовжуються Різдвяні свята PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 січня 2018, 17:16
З цієї нагоди на центральній площі міста відбувся четвертий регіональний фестиваль «Майданівські колядки».
Більше 20 народних гуртів із сусідніх областей приїхали у Чернівці у рамках четвертого регіонального фестивалю «Майданівські колядки». Історія фестивалю розпочинається під час подій революції гідності.
Юрій Скорейко організатор фестивалю «Майданівські колядки» : «Фестиваль започаткований на межі 13 та 14 років, коли тут був майдан, коли людям потрібно було не тільки протистояти злочинній владі, а й розважатись якось. Так виникла ідея почати колядувати, і це вилилось у фестиваль «Майданівськи коляки», сьогодні він проводиться в четверте та регіонально він завжди розширюється».
Основна мета фестивалю «Майданівські колядки» , це популяризація культурної спадщини Буковини.
Юрій Скорейко організатор фестивалю «Майданівські колядки» : «Фестиваль «Майданівські колядки» виконує функцію культурологічну, популяризації народної спадщини наших предків, тієї культури яка виникла ще до християнства, це звернення до наших народних джерел».
Керівник народного аматорського гурту «Козацька берегиня» Тамара коваль, неодноразово із своїм ансамблем відвідувала зону антитерористичної операції, та зазначає, що цей фестиваль повинен звернути увагу громадськості до воїнів які у святковий час на сході України захищають цілісність нашої  держави.
Тамара Коваль керівник народного аматорського гурту «Козацька берегиня» : «Їм дуже важлива наша підтримка, небайдужих українців, які люблять свою країну, державу, та землю. Щоб вони не за даром йшли в бій не знаючи чи повернуться чи ні, вони не рахуються з життям, вони захищають нашу країну, нас з вами».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 496 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.