Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
60 юнаків з Чернівців та Молдови візьмуть участь у міжнародному проекті
Середа, 10 січня 2018, 17:24
Соціального розвитку дітей позбавлених батьківської опіки, у рамках якого вони зможуть подорожувати разом, проходити курси навчання та соціальної адаптації.
Транскордонний проект має на своїй меті забезпечення розвитку міжособистісних  зв’язків у культурній, освітній та соціальній сферах молоді яка позбавлена батьківськ4ої опіки у Чернівецькій області та республіці Молдова. Загалом участь у проекті візьмуть 60 юнаків віком від 15 до 19 років.
Ігор Мусін регіональний координатор проекту: «Проект націлений на покращення умов соціальної адаптації дітей позбавлених батьківського піклування, ми вважаємо що цей проект дозволить дітям набути нових навиків та вмінь, щоб потім краще себе реалізувати у дорослому житті».
У рамках проекту діти братимуть участь у освітніх турах, курсах з набуття навиків створення світлин, та відвідати транскордонний форум.
Ігор Мусін регіональний координатор проекту: «Це дозволить їм висвітлювати це через методику фото голосу, вони до цієї діяльності активно будуть готуватись з тренерами які дозволять їм набути навиків фото та відео зйомки, щоб вони змогли висвітлювати проблеми які існують у їхньому середовищі, тим самим це збільшить їхню соціальну активність».
Координатор проекту Ігор Мусін зазначає проблему соціальної адаптації дітей які були позбавлені батьківської опіки та піклування.
Ігор Мусін регіональний координатор проекту: «Так як і в Україні так і в Молдові ми бачимо, що діти які виховуються в інтернат них закладах вони значно гірше мають можливості соціальної адаптації у дорослому житті і це показує статистика вступу таких дітей у ВУЗи».
Проект триватиме 14 місяців, загальний його кошторис складає майже 145 тисяч євро, які надійшли з європейського благодійного фонду «Амічі де бамбіні».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 538 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.