Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Україні на кір захворіло понад 2 тисячі людей
П'ятниця, 12 січня 2018, 16:37
Найвищі показники захворювання у західних регіонах та Одеській області.
В Чернівецькій області триває значний спалах кору. Показники захворюваності на цю недугу перевищують епідпоріг у 10 разів.
Юрій Падурару, зав. відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Чернівецький лабораторний центр МОЗУ» : «Щодня ми реєструємо 10тки випадів кору і епідситуація є достатньо складною і потребує негайних заходів як батьків, так і лікувальних закладів».
В області постало питання щодо дітей, яких не щепили проти кору, або батьки яких мають сумніви щодо щеплення.
Юрій Падурару, зав. відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Чернівецький лабораторний центр МОЗУ» : «Ризики зараження кором будуть існувати у всіх місцях, де є люди. Це школи, садочки, магазини, зараз активно відбувається розповсюдження вірусу кору серед неімунного населення. Не наражайте дітей а небезпеку, бо ми вже зареєстрували 11 випадків ускладнень від кору».
Загалом в області на кір захворіло 468 осіб, з них 372 дитини. Здебільшого хворіють ті, які перебувають в організованих колективах,але для того, щоб не захворіти, лікарі рекомендують пройти вакцинацію.
Аліна Дашкевич, дитячий лікар-імунолог міської поліклініки: «Ситуація з вакцинацією в місті не погана, вакциновано майже 100 відсотків дітей, навіть більше. Наразі вакцина є, в міській поліклініці вона закінчилась, але є в міських закладах на Рощі на Кварці, в Садгорі, в аптечній мережі. Потрібно мати свідомість, що вакцинація захищає».
Якщо ж Вашій дитині не зробили щеплення, але у медичній картці є про нього запис, не нехтуйте безпекою малюка і зверніться до лікаря.
Аліна Дашкевич, дитячий лікар-імунолог міської поліклініки: « Ви бачите, смертельні випадки дітей в Одесі продовжуються, це просто не допустимо в 21му сторіччі, щоб діти помирали від керованих інфекцій, від того, від чого можна захиститися тому, нехай батьки звертаються і це крик душі, передивіться, згадайте чи дійсно ваші діти вакциновані, чи це просто написано, якщо це просто написано, звертайтесь у поліклініки і вакцинуйте своїх дітей».
Окрім дітей щеплення потрібно зробити і батькам, розповідає лікар-імунолог, якщо востаннє ви вакцинувались більше 20ти років тому варто зробити повторне щеплення проти кору.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 577 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.