Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівецькому МІСЬКШЕПі чергування працівників та техніки триває щодоби
Середа, 17 січня 2018, 16:39
У зв’язку  із змінами погодних умов а саме снігу та утворення ожеледиці ,Чернівецький міськшеп працює на дорогах та готовий до погіршення погоди.
Не дивлячись на те якими є опади снігу,як запевняють в Чернівецькому МІСЬКШЕПі чергування працівників та техніки  триває щодоби . Щоб у випадку великого снігу та ожеледиці унеможливити затори  та забезпечити рух транспорту містом.
Павло Олоєр ,головний інженер “МІСЬКШЕП”: «В достатній кількості у нас є пального ,суміші,солі ,інертних матеріалів. Машини є ,так що питань немає по чергуванню та обробці вулиць . На сьогоднішній день ви бачите як місто оброблено ,центр міста та об’їзні маршрути ,і все оброблено дорога там чорна».
Зізнаються  що працівники  стикаються із певними складнощами під час розчищання та посипання вулиць.
«Дуже складно їхати по вулицям коли з обох сторін стоять машини і дуже складно проїхати нашою машиною яка їде розсипає пісок  який потрапляє на машини і ми мила випадки коли водії викликають поліцію. . Проблема в тому що на центральних вулицях ставлять машини. Коли ми чистимо місто то об’їжджаємо і залишається сніг ,потім машина виїжджає і здається що ділянка взагалі була необроблена.  Проблема також коли машини залишають на тролейбусних маршрутах».
Як розповідають в МІСЬКШЕПі пріоритетними ділянками  для них є центр міста ,після чого роботи ведуться по маршрутах громадського транспорту та об’їзних шляхах .
Зробити роботу ефективнішою допомагає система GPS  якою налаштована кожна машина яка виїжджає для посипання дороги. Вся інформація про рух машин надходить на монітор до чергової частини.
«Ми тепер знаємо в якому стані і де знаходиться машина . Тоді ми реагуємо і можемо послати машину з іншої сторони ,щоб швидше все обробити. Так що це можна побачити в черговій частині де є монітор,на якому видно де машини  в якому стані вони їздять також це можна знайти на сайті міської ради ,кому цікаво я проходить посипка може перевірити».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 563 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.