Погода в Черновцах
 
Місцеві жителі села Топорівці Новоселецького району перекрили центральну дорогу PDF Друк e-mail
Середа, 24 січня 2018, 16:59
Місцеві жителі села Топорівці Новоселецького району перекрили центральну дорогу в знак протесту щодо відключення газопостачання до місцевої лікарні. Люди побоюються що після відключення  газу ,постане мова про закриття лікарні ,що ускладнить життя місцевим мешканцям адже найближча медична установа  знаходиться за 40 км. від села.
Більше півсотні людей вийшли на Центральну дорогу села Топорівці , перекривши рух транспорту адже обурені  постановою  в якій йдеться про відключення дільничної лікарні від газу у зв’язку з відсутністю надходження коштів для оплати за газове постачання.
Іван Мельничук,житель села Топорівці: «Якщо з сьогоднішнього дня відключення газового постачання буде приведено в дію ,значить лікарня буде закрита . Це означає що хворим потрібно добиратись на відстань близько 50 км. в Чернівці або Новоселицю . Хворі пенсіонери з пересадками не зможуть туди добратись . Це що означає що людям потрібно буде іти до дому і помирати?»
Іван ,житель села Топорівці: «Для пенсіонерів це дуже погано адже потрібно на місці мати свою лікарню. Цю будівлю будували ще австрійці для нашого села ,що тепер його розгромити. От я лежав у нас в лікарні в грудні а моя жінка в Новоселиці це 40 км. потрібно заплатити за дорогу 80 грн. щоб поїхати туди і назад  на день ,невигідно і важко ,тому потрібна лікарня для села».
«Чому закривати? Бо немає фінансів ? Менше зарплатні депутатам і більше фінансування на лікарні. Ми також будемо допомагати чим зможемо».
«Скажіть куди це село повинно іти дайте відповідь . невже в державі немає 100 тис. грн за газ?»
Як розповідає  головний лікар терапевтичного відділення дільничної лікарні села Топорівці, Юлія Лотоцька ситуація з перекриттям дороги виникла одразу після ознайомлення персоналу медичного закладу з постановою.
Юлія Лотоцька ,лікар терапевтичного відділення: «Із слів та наказу який ми отримали на ознайомлення ,говориться про те що немає асигнувань на оплату газового постання  для нашого відділення і в зв’язку з тим всіх хворих транспортувати у Новоселицьку центральну лікарню ,працівника залишатимуться вдома але отримуватимуть 2/3 заробітної плати».
Як розповідають в лікарні ,вихід ситуації все ж таки знайшли , домовившись із депутатами сільської ради , кошти для оплати за газ виділять з місцевого бюджету.
«Після візиту головного лікаря Калараша Валерія,який пояснив ситуацію і пообіцяв що все буде добре ,наші депутати з сільської ради пішли на зустріч та виділили кошти на газопостачання ,тому ми працюватимемо у звичному режимі».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 516 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.