Погода в Черновцах
 
У 2019 році фестиваль «Червона рута» прозвучить у Чернівцях PDF Друк e-mail
Середа, 24 січня 2018, 17:30
В зв’язку з ювілейною датою 30 років, організатори вирішили провести конкурс  сучасної пісні та популярної музики у місті в якому він і зародився.  Перший етап заходу – відбірковий, розпочнеться вже за півтора місяці, стартуватиме зі столиці Буковини і далі  пройде в усіх обласних центрах . У Ратуші місцева влада зустрілась з організаторами дійства, де обговорила подальші плани проведення пісенного заходу.
1989 році вперше  відбувся фестиваль «Червона рута» у Чернівцях, який спричинив культурний вибух української масової музики.  Майже 90 % представників сьогоднішньої української естради є переможцями фестивалю минулих років. Це і «Океан Ельзи», «Тартак», «Брати Гадюкіни», гурт «ВВ», «Табула Раса», співаки Руслана, Олександр Понамарев, Віктор Павлік і не лише. У 2018 році відбудеться перший етап фестивалю – відбірковий,  на якому будуть обрані конкурсанти для участі у фіналі.
Мирослав Мельник – виконавчий директор фестивалю «Червона рута» : «Це буде конкурсна програма, усі обласні центри будуть задіяні відбіркових конкурсах, також місто Чернівці. Плануємо так, що Чернівці зададуть тон усім відбірковим конкурсам. 1-4 березня плануємо проведення конкурсних програм в Чернівцях, де візьмуть участь не тільки міські конкурсанти з міста, але й з усієї України».
Загалом у всіх відбіркових конкурсах візьмуть участь понад 5000 тисяч осіб – це близько 3000 тисяч гуртів і солістів. Мета конкурсів відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.
Олексій Каспрук – міський голова: «Планується багато заходів при підготовці , це і виступ фіналістів попередніх років на День міста, до дня народження Івасюка будемо проводити концерт. І скажемо так, Чернівці стає містом співорганізатором цього дійства , будемо долучатися, підтримувати, і робити все можливе щоб це було таке масштабне дійство Всеукраїнського, а то і міжнародного формату».
Юлія Сафтенко – начальник управління культури Чернівецької міськради: «Дуже тішуся що Чернівці мають задати тон і це перше наше завдання. Ми маємо не прозвучати, а прогриміти не тільки на всю Україну. Дуже хочеться щоб це був не просто захід і не просто тридцятиріччя. Я впевнена що дійство буде під таким форматом, що не показують по телебаченню».
Передбачається, що у Чернівцях обласний відбірковий конкурс фестивалю відбудеться з 12 по 13 жовтня цього року.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 490 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.