Погода в Черновцах
 
Персональну виставку під назвою « Калейдоскоп вражень» у презентував художник Ігор Денис PDF Друк e-mail
Четвер, 25 січня 2018, 16:01
Свою першу персональну  виставку під назвою « Калейдоскоп вражень» у Краєзнавчому музеї презентував художник Ігор Денис. Сам митець  уродженець міста Вижниця, каже підштовхнула його до вибору цієї професії мама, тому саме їй він присвятив експозицію. Працює Ігор у різних жанрах, є неодноразовим учасником всеукраїнських та міжнародних виставок.
На виставці «Калейдоскоп вражень» представлено близько 50 полотен. Художник Ігор Денис каже, виділити якийсь улюблений напрямок у роботі не може, полюбляє передавати як емоції людей у портретах, так і красу природи у живописі. Із усіх робіт особливим для митця є «Портрет батька», зізнається батьки не одразу дали згоду на написання цієї картини.
Ігор Денис – художник: «Коли вони були молоді, я ще так малював , вони не погоджувались з цим щоб я їх малював , мати взагалі не погоджувалась, не знаю чому. А коли вже стали такими зрілими, давайте намалюю, а він каже давай. У нас було 4 сеанси, і коли я приходив кожного разу і писав з натури , дивлюсь а на папері пальці, бо до нього підходили сусіди і він доставав з такою радістю і показував , то для мене це сама дорога картина».
У 1983 році Ігор Денис закінчив Вижницьке художнє училище прикладного мистецтва. Його однокурсник, товариш Володимир Воронюк розповідає, Ігор завжди виділявся серед однокурсників своїм відчуттям гумору та великим бажанням до творчості.
Володимир Воронюк – однокурсник, художник: «Це його перша персональна виставка, ми з ним якось говорили на цю тему, зустрілись і я його з орієнтував що це потрібно зробити. Він володіє усіма техніками - малюнок, пастель, олійний живопис, акварель, тобто він володіє максимально усіма техніками. Це його основна рисак, бо не всі художники можуть орієнтуватися в різних техніках. А поза тим, він такий динамічний, він любить щось нове, щось цікаве, він постійно в пошуках».
Переглянути Виставку «Калейдоскоп вражень» ви зможете у Краєзнавчому музеї до 27 лютого.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30 31        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 523 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.