Погода в Черновцах
 
Кабінет охорони зору «Міської дитячої поліклініки» повністю укомплектований новим, сучасним обладнанням PDF Друк e-mail
П'ятниця, 02 лютого 2018, 16:26
Сьогодні благодійники передали по рахунку останній  6 апарат для лікування та діагностики зору малечі, він є єдиний в області та найдорожчий з усіх попередніх.
З червня 2017го благодійники почали збирати кошти на медичне обладнання для «Міської дитячої поліклініки», всі 6 апаратів коштують 260 тисяч гривень, купували їх у Харкові.  Апарат під назвою «Форбіс» , який придбали останнім найдорожчий з усіх коштує 121 тисячу гривень.
Катерина Пономарьова – голова ГО « Волонтерський рух» : «На цей останній апарат збирали більше двох місяців і все що ми взагалі купуємо я кажу , що це ж не ми купили – це народне . Ось цей апарат це народний апарат, тому що на нього купувалися і пеклися солодощі, на нього випікалися пряникові будиночки. Люди це все купували, їли. У нас були благодійники, які дали нам трошечки коштів , яких нам не вистачало. Прямо от так раз і дали. І дуже ми зраділи, я не буду жодного імені називати, тому що вони просили не називати імена».
Протягом року кабінет охорони зору відвідує близько 500 маленьких пацієнтів. Відтепер за наявності усього обладнання , з міською дитячою поліклінікою не зрівняється жодна приватна. Медики кажуть, якщо раніше з діагнозом косоокість боротьба була в основному хірургічним методом , то з новим апаратом все буде по-іншому.
Іван Хорошенюк – головний лікар КМУ «Міська дитяча поліклініка» : «Операційний метод не завжди міг корегувати цю ситуацію , окуляри теж,  у всякому разі ефекту  не було такого. Якщо там не великий кут відхилення очного яблука, то цим апаратом можна спокійно можна відновити цей бінокулярний зір».
На цьому благодійники зупинятись не збираються. Голова ГО « Волонтерський рух» Катерина Пономарьова розповідає, наразі збирають кошти на облаштування двору дитячого відділення психічної лікарні.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 559 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.