Погода в Черновцах
 
Олексій Каспрук зустрівся з журналістами PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 лютого 2018, 17:15
Чернівецький міський голова Олексій Каспрук під час щотижневої зустрічі з журналістами розповів про перейменування аеропорту на честь першого та єдиного космонавта незалежної України Леоніда Каденюка, та ремонт доріг в місті у 2018 році.
Минулого тижня у Києві відбувся похорон першого та поки єдиного українського космонавта Леоніда Каденюка який народився у селі Клішківці Хотинського району, долучився до прощання з Героєм України і Леонід Каспрук, який спілкувався з близькими померлого. Так було прийнято рішення перейменувати Чернівецький аеропорт на честь Леоніда Каденюка.
Олексій Каспрук Чернівецький міський голова: «Там є своя процедура, безперечно потрібна письмова згода родини, згода трудового колективу, проведення громадських слухань. Я думаю що ці клопотання будуть підтримані і тому рішення таке буде прийнято».
Також мер Чернівців зазначив, що у 2018 році пріоритетним напрямком розвитку міста буде ремонт доріг. Так цього року планується капітальний ремонт  вулиць  головної, руської, Гагаріна та інших.
Олексій Каспрук Чернівецький міський голова: «Ремонту потребують майже всі дороги, але ми розуміємо що існують магістральні дороги від яких залежить життєдіяльність міста. Тому в цьому році плануємо ремонтувати вулицю Гагаріна, це дуже складний ремонт, його кошторис складає близько 15 мільйонів гривень, це дуже складний ремонт, адже немає простої схеми організації об’їзду цієї ділянки дороги».
Планується заміна бруківки на асфальт  на ділянці вулиці руській починаючи від вулиці московської олімпіади.
Олексій Каспрук Чернівецький міський голова: «Це заміна бруківки на ділянці московської олімпіади до руського мосту на асфальт. Цю бруківку ми можемо використати на ремонт інших вулиць, тієї ж головний, а по факту від центральної площі по руській у нас бруківка чередує з асфальтом».
Загалом на ремонт доріг міста у 2018 році планується освоїти більше 100 мільйонів гривень.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 534 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.