Погода в Черновцах
 
У Чернівцях вшанували 23 річницю з дня смерті письменника, літературознавця Михайла Івасюка PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 лютого 2018, 17:23
Покласти квіти до його могили прийшли представники місцевої влади, поціновувачі його творчості та небайдужі, які були добре знайомі з поетом.
За життя Михайло Івасюк написав чимало повістей ,оповідань та романів.  25 листопада 2017 на Буковині відзначили сторіччя з Дня народження письменника. Директор Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка Мирослав Лазарук каже, до ювілейної дати вдалось зробити чимало заходів.
Мирослав Лазарук, директор Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка: «Відзначили ми всі гідно ювілей, на який звісно заслужив Михайло Григорович і зробили те, чого не до кінця сподівалися , я маю на увазі прекрасну конференцію і прекрасний вечір в театрі».
Директор Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка Наталія Філяк розповідає, минулого року відбувся масштабний  книжковий фестиваль «БукФест», присвячений письменнику.
Наталія Філяк – директор Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка: «Куди з’їхалися провідні письменники як усієї України , так і зарубіжні гості були , він був присвячений саме Михайлу Григоровичу. Ми доже горді тим, що ми носимо це ім’я. Ми всією постійно всією своєю роботою доказуємо що ми варті носити своє ім’я. І перед могилою вашою даємо слово що ми і далі будемо старатися бути гідними цього високо звання».
Володимир Антофійчук – професор, завідувач кафедри української літератури ЧНУ ім. Юрія Федьковича: «Коли передивляєшся архіви , які залишились після Михайла Григоровича, то ще більше виникає тих ідей. І звісно було би добре видати повне зібрання творів Михайла Івасюка , завершити те, що він розпочав у свій час , але з тих чи інших причин не міг його зробити. Насамперед ідеологічних причин».
Декан філологічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича Борис Бунчук пригадує як написав вірша під назвою «На закінчення 20 сторіччя» , якого під час однієї з зустрічей показав Михайлу Івасюку.
Борис Бунчук - декан філологічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича: «Назву відразу казав треба змінити, але прочитав вірша і каже, дивно що ти його написав. Повинен був написати хтось старший від тебе, тоді я був ще зовсім молодий хлопець. А вірш каже добрий».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 609 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.