Погода в Черновцах
 
Архітекторам Чернівецької області пояснювали як не припускатись помилок PDF Друк e-mail
Четвер, 15 лютого 2018, 20:54
Для цього в облдержадміністрації організували захід на який запросили інспекторів з державної архітектуро-будівельної інспекції області.
Якщо містобудівельні умови або будівельний паспорт видані з порушеннями за результатами перевірки Державної архітектурно-будівельної інспекції  він скасовується і людина чи організація мають призупинити будівництво до усунення цих порушень. Для того, щоби таких випадків було якомога менше і відбулось засідання.
Володимир Заверуха,в.о. начальника відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації: «Ми запровадили такі зустрічі з інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю з начальниками відділів районів по роз’яснюванню містобудівного законодавства, щодо забудови, штрафів і т.д».
Під час засідання за результатами перевірок нагляду Державної архітектурно-будівельної інспекції в області обговорили проблемні питання в загальному по районах. Акцентували увагу на роботі районних архітекторів, зокрема, говорили про видачу ними будівельних паспортів, містобудівних умов, розповіли які найчастіше є порушення.
Денис Гаврилюк, начальник Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області: «Так як у нас законодавство змінюється, не завжди встигають десь щось дочитати, додивитись, який пакет необхідний документації для видачі тих чи інших документів, не завжди є відповідний пакет, не завжди є детальні плани, де потрібні вони, хочемо обговорити ці моменти, хочемо обговорити відповідальність, яка передбачається за видачу містобудівних умов з порушеннями».
За такі порушення передбачена як адміністративна відповідальність, так і дисциплінарні комісії можуть назначені щодо окремих випадків.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 2481 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.