Погода в Черновцах
 
Про корпоративне управління, бухгалтерський облік та аудит обговорювали у студії радіо «Блиск ФМ» PDF Друк e-mail
Четвер, 15 лютого 2018, 20:58
Про корпоративне управління, бухгалтерський облік та аудит обговорювали у студії радіо «Блиск ФМ»  в рамках програми «Доступно ЄС», що виходить у прямому ефірі щовівторка.
Співробітництво України з ЄС в сфері бухгалтерському обліку і аудиту розпочалось ще з 1994 року, тоді ж була підписана угода про партнерство та співробітництво. Новий закон про аудиторську діяльність в Україні  , який був підписаний 21 грудня 2017 року, визначає правові засади аудиту фінансової звітності , здійснення аудиторської діяльності та приводить норми національного законодавства у відповідність до законодавства ЄС.
Михайло Проданчук - провідний науковий співробітник відділу методології обліку та аудиту: «Згідно документу пропонується створити орган суспільного нагляду, який складається з Ради нагляду аудиторської діяльності та інспекції забезпечення якості., який насамперед буде здійснювати контроль за якістю аудиторських послуг, що надаються підприємству які становлять суспільний інтерес».
Провідний науковий співробітник відділу методології обліку та аудиту Михайло Проданчук продовжує,  наступні заходи - це підвищення вимоги до аудиторів, які надаватимуть послуги підприємцям , атестація аудиторів, скорочення кількості реєстрів від 5 до 1 та створення єдиних реєстрів, що неабияк  зменшить витрати аудиторських компаній.
Михайло Проданчук - провідний науковий співробітник відділу методології обліку та аудиту: «На сьогоднішній день скасовується сертифікат аудитора, буде загальний реєстр аудиторів, що кожен замовник аудиторських послуг зможе перевірити рівень і компетентність аудитора. Ну і слід зазначити що аудитор буде мати право проводити аудиторську діяльність одноосібно, лише після включення його до реєстру».В Угоді про Асоціацію України з ЄС є питання корпоративного управління, яке здійснює організаційно-правове оформленням бізнесу. Наразі регулювання даних  відносин повністю не гармонізовано на рівні ЄС – кожна країна регулює їх по-своєму . І в цьому є певні проблеми.
Михайло Проданчук - провідний науковий співробітник відділу методології обліку та аудиту: «В основі корпоративного управління лежить бухгалтерській облік, який повинен відповідати усім вимогам ЄС.  Маємо проблеми щодо визнання і довіри цій інформації , яка сьогодні зазначається у нашій звітності».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 2289 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.