Погода в Черновцах
 
Поліцейські провели обшук в оселі жебраків PDF Друк e-mail
Середа, 21 лютого 2018, 15:38
В одному помешканні проживало 10 людей, які заробляли на життя жебракуванням на вулицях нашого міста. Під час обшуку правоохоронці також задокументували факт виховання маленької дитини в антисанітарних умовах.
Цей будинок жебраки орендували за 400 гривень на місяць. В одному помешканні проживало 10 людей, серед них була і 3річна дівчинка. За неналежне виховання дитини 19тирічну матір можуть позбавити батьківських прав, а дитину відправити до дитячого притулку.
Микола Басараб, начальник сектору ювенальної превенції ГУНП в області: «Ми цю сім’ю знаємо близько 2х років, ця сім’я перебувала на обліку в соціальних службах, час від часу ми їх перевіряли, мешканці за цією адресою динамічно змінювались у зв’язку з тим, що це люди ромської національності».
Святослав Кішлар, начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в області: «Обстеженням житлово-побутових умов була виявлена повна антисанітарія в двохкімнатному будинку проживало більше 10 людей. Умови не людські, а тому було прийнято рішення про госпіталізацію дитини і надалі її долю вирішуватимуть соцслужби».
В будинку проживав організатор жебрацького бізнесу та люди, які просили на вулиці подань. Серед них були і особи з обмеженими фізичними можливостями. Усіх мешканців будинку було доставлено до лікарні обласного центру для надання медичної допомоги.
Святослав Кішлар, начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в області: «В цьому ж будинку було виявлено 5 інвалідів, 1 з вадами зору, 3є без нижніх кінцівок і 1 на милицях. Всі вони жителі інших областей. 43 річний орендар протягом життя знайомився з інвалідами і організував таким чином збір коштів в Чернівцях».
До жебрацтва людей, які проживали в будинку не примушували, як розповідають мешканці, які там проживали. Під час обшуку було виявлено 30 тисяч гривень готівкою, а також автомобіль, яким учасники своєрідного бізнесу пересувались містами.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 677 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.