Погода в Черновцах
 
У Чернівці повертаються 90-сті роки PDF Друк e-mail
Середа, 21 лютого 2018, 16:30
Сьогодні, 21 лютого вранці, один  з підприємців міста виявив свою машину понівеченою та з похоронним вінком на передньому сидінні, за його словами це був акт залякування зі сторони бізнес конкурентів.
Сьогодні вранці до підприємця Манолія Плаксія, надійшов телефонний дзвінок у якому йому повідомили, що невідомі скоїли напад на його автомобіль, пробили шини, розбили вікно, а на водійському сидінні знаходиться похоронний вінок.
Манолій Плаксій підприємець: «Не знаю з якою це ціллю, певні люди, у такий великий перший тиждень посту, робили такі чорні задуми, чи то залякування чи щось інше мені не зрозуміло. Всі ми ходимо під Богом, і всім нам доведеться відповідати за свої вчинки».
За словами Манолія Плаксія даний акт залякування можу бути пов’язаний із його бізнес конкурентами адже між підприємствами відбувалась судова тяганина , імена та прізвища опонентів Манолій він не називає з власних міркувань.
Манолій Плаксій підприємець: «Я думаю що це пов’язано з рішенням вищого господарського суду.  Тому що цей суд прийняв рішення не на користь опонентів і як залякування та помста, що залякати людей, адвокатів, інших працівників. Я думаю що це щось типу цього».
Проте Манолій Плаксій закликає своїх конкурентів до вирішення конфліктів цивілізованим шляхом та сподівається на правосуддя.
Манолій Плаксій підприємець: «Хочу сказати щоб люди звернулися до Бога, зрозуміли що не потрібно робити такі вчинки, я не буду казати хто це, буковинці знають. Цим займається поліція, є кримінальне провадження, сподіваємось на правосуддя».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 2332 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.