Погода в Черновцах
 
За добу в середньому до чернівецького травмпункту звертається близько 40 людей PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 лютого 2018, 16:31
Медики кажуть, зараз не пік травмованості, такий показник притаманний цьому періоду.  Серед  поширених травм у чернівчан  -  це забої, розтягнення та  переломи.
До весни залишились лічені дні, проте зима поки що не поступається. Морози, опади, а отже ожеледь та «снігова ковдра» на тротуарах. А як  наслідок падіння та травмованість чернівчан. Пан Василь розповідає, вчора 26 лютого підсковзнувся і впав на вулиці Київській, травмував коліно, каже одразу за допомогою не звернувся адже це трапилось ввечері.
Василь – буковинець: «Йшов, підсковзнувся, ожеледиця, впав. Вчора вже не їхав, було пізно , 9 година – куди там».
Після обстеження лікарем та проходження рентген-кабінету у пацієнта діагностували розтягнення зв’язок.
Віталій Малімон – лікар-травматолог: «Два дні холод прикладати на це місце, з третьої доби можна мазі, компреси , любе тепло. І напишу вам таблетки і мазь яку. Накладена йому бинтова пов’язка , дані рекомендації з приводу лікування , це медикаментозне, плюс туге бинтування. Процес реабілітації близько місяця».
А як уберегти себе від  подібних ситуацій розповідає  лікар-травматолог травмпункту лікарні швидкої медичної допомоги Віталій Малімон.
Віталій Малімон – лікар-травматолог: «Старайтеся обмежити себе у пересування в такі погодні умови , а якщо пересуваються по вулиці, треба намагатись руки тримати не в карманах . Тому що якщо при падінні опора була хоча б на руки , так буде менше травм».
Також увагу слід приділяти правильному підбору зимового взуття, в будь яких ситуаціях звертатися до лікаря та ні в якому разі  не займатись самолікуванням.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 28        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 2433 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.