Погода в Черновцах
 
село Коровія залишається відрізаним від світу PDF Друк e-mail
Середа, 14 березня 2018, 16:39

Обурені мешканці звернулись до «Чернівецького репортера» з проханням висвітлити проблему, кажуть залишись як відрізаними  від світу. Ось тут починається вулиця Черетейська і тут  заїзд з міста до села Коровія, до речі єдиний, адже з другого кінця заїхати просто неможливо ,розповідає мешканка села пані Тетяна.Тут постійно вигружають камази грунт якийсь, розбивається дорога, минулого року проводився газ, газова служба в деяких місцях вздовж дороги розрила , було зруйноване яке ніяке покриття, щебінь утрамбований і зараз ми маємо просто кашу по якій легкові машини не можуть їхати
Таке бездоріжжя протяжністю 5 кілометрів люди назвали «Дорогою життя».Адже на кожному відрізку нова і нова проблема.Заїжджаємо до села, одразу кидається в очі сміттєзвалище, якому вже років 10.

Мешканці села розповідають своїм коштом завжди намагались ремонтувати дорогу, деякі відрізки ремонтувала сільська рада. Однак ситуація погіршилась рік назад, коли приватний підприємець  почав будівництво нової дороги, і вулицею постійно проїжджали вантажівки.

Рушаємо далі, на іншій частині Черетейської  Газова служба восени займалась встановленням шляхів газопостачання.  До цього цю ділянку дороги мешканці ремонтували за свій кошт – придбали 4 машини гравію.Терпець у людей увірвався, усі разом рушили до сільського голови . На місці його не застали, нам повідомили він на нараді. Натомість мешканці , написали  колективне звернення ,  попросили посприяти в капітальному ремонті вулиці Черетейської.  Через годину з’являється сільський голова – Юрій Продан, він пояснює, з ситуацією знайомий, кошти на ремонт дороги , а це близько ста тисяч гривень,  закладені в бюджеті на цей рік. А що стосується заїзду з міста Чернівці до села, Юрій Продан пояснює ця ділянка частково  за межами населеного пункту , тому  розпорядником є адміністрація Держгеокадастру.
А дорогу яка під впорядкуванням сільської ради села Коровія, Юрій Продан пообіцяв почати робити найближчим часом. А «Чернівецький репортер» і надалі стежитиме  за цією ситуацією.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1774 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.