Погода в Черновцах
 
з 1 квітня буковинці офіційно зможуть укласти Декларацію з обраним сімейним лікарем PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 березня 2018, 17:44
Минулого року в Україні стартувала медична реформа. Відповідно до законодавчих змін, пацієнти з 1 квітня зможуть підписувати Декларацію про вибір сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, при цьому не обов’язково звертатись до медичного закладу за місцем проживання. Тут громадяни вільні у своєму виборі.

Хворий повинен за власним бажанням знати з яким лікарем хоче укласти Декларацію, як саме цей процес відбуватиметься заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Юрій Лесюк продовжує.
Відповідно лікар бере набирає дані хворого і заповнює в електронній формі цю Декларацію, відправляє в національну Службу здоров’я України і хворому приходить смс-ка з проханням підтвердити це бажання. Хворий відправляє , це для того щоб уникнути певних зловживань. Після того як хворий підтвердить своє бажання смс-кою, роздруковується ця Декларація і підписується у двох екземплярах , одна залишається лікарю, одна хворому.
У міській поліклініці №2 пояснюють, з провадженням медичної реформи таке поняття «як виклик лікаря додому»  вже існувати не буде. Якщо раніше це можна було зробити дзвінком до реєстратури, то після укладання Декларації, відбуватиметься прямий зв'язок хворого з лікарем.

Завідувач першого терапевтичного відділення другої Міської поліклініки , лікар-терапевт Віктор Бабін розповідає: вони реєструються як раніше по номерам виклику , реєстратор записує , бере номер телефону. Лікар передзвонює в телефонному режимі, лікар вирішує чи є потреба йти до цього хворого додому чи все таки  хворому під’їхати в поліклініку для огляду його лікарем.Тому пацієнтам варто також подумати про розташування медичної установи стосовно проживання, продовжує завідувач. Для того щоб укласти Декларацію, пацієнту потрібно звернутись до обраного вже ним лікаря з паспортом та ідентифікаційним кодом з 1 квітня  до 1 липня цього року.


 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 132 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.