Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Близько трьох торговельних рядів на «Калинівському ринку», сьогодні 19 березня охопило полум’ям
Понеділок, 19 березня 2018, 17:21
Пожежа відбулась у секторі де переважають контейнери з килимами та іншими тканими виробами. Допомагати пожежникам  приїхали і  пересічні чернівчани, адже дім від пожежі розвіювався на усім містом.
Вогонь охопив відразу декілька рядів сектору, де підприємці переважно продавали килими. Люди у відчаї намагались винести з під вогню залишки асортименту, та не допустити посилення пожежі.
За словами представників управління служби надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області до ліквідації пожежі, площа загорання складає понад 1000 квадратних метрів, задіяні всі оперативні рятувальні служби міста, також є інформація про одного постраждалого.
Віктор Колодрібський начальник Чернівецького міського відділу управління ДСНС: «Дана людина травмувала ногу, його винесли та доставили до швидкої. Тут задіяні всі оперативні рятувальні служби міста на даний момент. На місці присутній міський голова та керівники інших служб та підрозділів, зараз працюємо».
У лікарні нам підтвердили, що до них було доставлено постраждалого в цій пожежі, але травми його виявилися легкимі, відтак, лікуватимуть його амбулаторно. Дим від пожежі розвіявся майже над усім містом, Юрій волонтер, побачив кіптяву з вікна власного будинку, він говорить що на «Калинівському ринку» працюють його товариші, тому він відразу поїхав їм на допомогу. Також він зазначає, що представники управління ДСНС не були готові до ліквідації пожежі такого масштабу.
Юрій волонтер: «Машина приїхала без піни, 5 машин без піни. І воно ще більше буде перекидатись, вони ж повинні мати машини з тими пушками, з тим усім. Щоб приїхав загасив і все. Як так можна 5 машин приїхали, одна без води, одна не може заїхати, як же так?»
Лідія підприємець, говорить, що її торгівельну точку майже повністю знищив вогонь, залишились тільки декілька коврів які встигли винести очевидці, на «Калинівський ринок» вона приїхала з лікарні.
Лідія підприємець: «Я навіть не знаю на скільки я постраждала, адже точка моя згоріла. Все згоріла. До мене подзвонили у лікарню працівник який тут порався, я про пожежу перша дізналась. І я почала до всіх телефонувати».
За непідтвердженою інформацією причиною пожежі є недотримання норм безпеки  робітниками які проводили зварювальні роботи. Очевидець пожежі Юрій, говорить що покарання  за це повинні понести керівники «Калинівського ринку», адже вони не в змозі забезпечити достатню охорону та контроль підприємства.
Юрій волонтер: «Я колись працював на підприємстві і я знаю, що повинен був бути підпис керівника і той  хто за цим дивиться. Якби тільки щось загорілось то пожежники б приїхали і все загасили, а дочекались поки все розрослось. Це вина керівництва, воно безхребетне».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 587 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.