Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівецькій ОДА відбувся круглий стіл де обговорили взаємодію органів влади з інститутами громадянського суспільства
Середа, 21 березня 2018, 17:34
В Чернівецькій ОДА відбувся круглий стіл де обговорили взаємодію органів влади з інститутами громадянського суспільства в процесі публічного управління. Участь в обговоренні взяли представники влади краю та експерти.
Влада та громадянське суспільство повинні здійснювати обмін думками для ефективного розвитку регіону. Про стан та перспективи такої взаємодії представники керівництва області та експерти   говорили під час кругло столу на тему взаємодії органів влади та інституту громадянського суспільства.
Михайло Павлюк,Перший заступник голови Чернівецької ОДА: «Повинна бути не просто грамотна комунікація ,роз’яснювальна робота ,що влада хоче зробити  і на чому акцентує увагу ,а також вміння залучити представників неурядового сектору і представників громадянського суспільства до практичної процедури прийняття рішення ю До процедури внесення таких пропозицій які обов’язково будуть враховані».
Одним з інструментів забезпечення взаємозв’язку між організованим суспільством та регіональною владою, експерти відзначають громадську раду ,яка до слова в Чернівецькій області існує з 2003 року.
Анатолій Круглашов,політолог: «Вона є комунікативною платформою яка дозволяє інститутам  громадянського суспільства взаємодіяти з владою   і доносити до неї ці імпульси потреби,до громадянського суспільства. В цьому відношенні їх роль унікальна адже туди хочуть потрапити ініціативні та активні люди. Також це комунікатор адже влада пропонує свої кроки,дії і дивиться вивчаючи реакцію суспільства і своєчасно вносячи корективи».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 394 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.