Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Олексій Каспрук під час щотижневої зустрічі з журналістами розповів про політичні перипетії у стінах міської ради
Понеділок, 26 березня 2018, 17:16
Чернівецький міський голова Олексій Каспрук під час щотижневої зустрічі з журналістами розповів про політичні перипетії у стінах міської ради та оголосив список депутатів підприємства яких мають мільйонні заборгованості до міського бюджету.
Розпочав своє спілкування з журналістами Олексій Каспрук з оголошення списку депутатів міської ради які своєю підприємницькою діяльністю заборгували  кошти до бюджету міста. За словами мера секретар міської ради заборгував за оренду землі місту більше 4 мільйонів гривень.
Олексій Каспрук Чернівецький міський голова: «Ціна питання станом на сьогодні по підприємцю Продану, та підприємству «БУК-ТБ», це так званий ринок на вулиці Зеленій, за фактичне користування землею не було сплачено до міського бюджету 4 мільйони 300 тисяч гривень. Зрозуміло, що я  заважаю на цій посаді, адже я вимагаю щоб ці кошти були сплачені, і я буду робити все можливе щоб ці кошти були сплачені».
Заборгованість авіакомпанії «Буковина» складає більше мільйона гривень, до якої за словами Олексія Каспрука має безпосереднє відношення депутат міської ради Андрій Ілюк.
Олексій Каспрук Чернівецький міський голова: «Безпосереднє відношення до цієї компанії, одним з керівником її був, а може і є, батько депутата Андрія Ілюка  Роберт Францович Ілюк. Розумієте, що мотив не заплатити мільйон триста тисяч до міського бюджету, це хороша причина щоб бути в опозиції до мера».
Також у списку боржників фігурує депутат міської ради Валерій Чинуш. Він заборгував до міського бюджету більше мільйона гривень говорить Олексій Каспрук.
Олексій Каспрук Чернівецький міський голова: «Всі чули, всі знаю, навіть сам Валерій Чинуш заявляв, що сплатить кошти до міського бюджет, на жаль цього так і не відбулось. Сьогодні сума заборгованості мільйон 200 тисяч гривень. Є постанова суду на арешт майна, є постанова про розшук декількох автомобілів, які виконавча служба знайти не можу. Мільйон 200 тисяч
це також великі гроші».
Телеканал «Чернівці» надає право всім вищеназваним особам, висловити власну точку зору з цього приводу.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
27 28 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 297 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.