Погода в Черновцах
 
Музики не буде (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 березня 2018, 19:29
Сьогодні, 27 березня, на одній з вулиць міста виступав одеський музичний гурт, який складається з ветеранів війни в Афганістані, що вилилось у конфлікт між ними та афганцями з Чернівців.
За словами Олександра Дедели, члена правління громадської організації «Спілки ветеранів Афганістану», сьогодні, 27 березня, на одній з вулиць міста виступав гурт, який виконував композиції на військову тематику, однак  на думку Олександра музиканти не мають відношення до бойових дій в Афганістані.
Олександр Дедела член громадської організації  «Спілки ветеранів Афганістану» : «Коли я підійшов до них і запитав хто вони, то з’ясувалось що це хлопці з одеської області, які невідомо за якими запрошенням, не відомо взагалі чому вони сюди приїхали, і чого вони збирають кошти. Не знаючи при цьому ні прізвище та ім’я голови всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану, ні тим паче міського».
Олександр Дедела зазначає збільшення кількості випадків так званого «Гастролювання»
Олександр Дедела член громадської організації  «Спілки ветеранів Афганістану» : «Станом на сьогодні ці так звані піснярі, які прикриваються афганською тематикою, вже набридли нам у місті, і багато батьків кажуть- шо то за фігня? Збирають гроші, але ні одна копійка не доходить ні до батьків ні до інвалідів, навіщо тоді взагалі такі концерти на вулиці».
Однак музиканти з Одеси змогли підтвердити свою приналежність до військових дій в Афганістані, та продемонстрували відповідні посвідчення. Говорять, що конфлікт виник через особисте непорозуміння.
Володимир Курганський ветеран війни в Афганістані: «А те що ми інваліди, працюємо, нас ніде на роботу не беруть. Ми самі створили гурт, купили апаратуру, а ми інваліди і працюємо. Заробляємо і собі також, на пенсію півтори тисячі гривень не проживеш».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 28 29 30 31  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 536 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.