Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Депутати Чернівецької обласної ради зібрались разом під час пленарного засідання сесії (ВІДЕО)
Вівторок, 27 березня 2018, 18:34
Депутати Чернівецької обласної ради зібрались разом під час пленарного засідання сесії, у рамках якої вони прийняли програму соціального та економічного розвитку краю. Долучились до засідання сесії  і народні депутати.
Розпочалось пленарне засідання сесії обласної ради з виступів народних депутатів Максима Бурбака, Івана Рибака та Григорія Тіміша. Народні обранці висловили власну думку стосовно роботи обласної ради, періодично конфліктуючи з громадськими активістами.
Максим Бурбак депутат Верховної Ради України: «Якщо вам не вистачає відповідальності брати на себе виклики то самрозпустіться. Ви говорите що ви не влада, ви не керуєте нічим. Те саме і у Чернівецькій міській раді. Я радий що наші колеги з ББП, не зважаючи на однофамільців, врешті решт пристали до рішення щодо переобрання складу Чернівецької міської ради яка себе зганьбила. Подивіться на рейтинги міст, Чернівці скатились з перших цифр на останні».
Перейшовши до порядку денного депутати обласної ради розглядали програму стратегій економічного та соціального розвитку на період до 2020 року.
Віктор Подорожний директор департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА: «Це великий потужний документ, основою якого є пріоритетні напрямки розвитку області, районів, ОТГ. Відповідно складені показники соціально економічного розвитку за 27 рік, які лягли в основу показників за 18 рік. Також пріоритетні напрямки реалізації інвестиційних програм, які будуть реалізовані за рахунок бюджетних коштів у сумі 427 мільйонів гривень».
За словами директора департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА Віктора подорожного, основними напрямами економічного зростання області найближчі два роки будуть розвиток підприємництва та аграрної промисловості.
Віктор Подорожний директор департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА: «Заплановано збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції. За підсумками 17 року області вдалось наростити і зайняти 5 місце за обсягом реалізації сільськогосподарської продукції. Також вдалось досягти збільшення індексу промислової продукції, що дозволило зайняти 8 місце серед усіх областей України».

  

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 28 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 97 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.