Погода в Черновцах
 
Разом зі снігом зійшов асфальт на тих вулицях, де ремонт не робили багато років (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 квітня 2018, 20:01
Про це розповів міський голова Олексій Каспрук під час свого щотижневого брифінгу. Не оминув він тему вартості проїзду в громадському транспорті. Також Каспрук повідомив про те, що наклав вето на ще одне депутатське рішення.
Міський голова розпочав свій брифінг із болючого, для чернівчан, питання доріг.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Ситуація критична і не тільки в Чернівчан. Зима була несприятлива з точки зору впливу на покриття, хочу звернути увагу, що посходили дороги, які не ремонтувались десятки років».
Оскільки зима затягнулась, дорожники не розпочинали раніше ремонтні дороги, але вже у вівторок запустять в роботу асфальтний завод і в місті розпочнуться роботи з усунення дефектів дорожнього покриття.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Одразу попереджаю, що рух дорогами буде ускладнено, а тому плануйте свій час».
Міський голова наклав вето на ще одне депутатське рішення.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Вже в перший же день наробили депутати на вето, це стосується точкового рішення, яке зачіпає декількох головних лікарів, щоби вони стали довічними головними лікарями».
Не оминули і питання вартості проїзду в громадському транспорті, зокрема про підвищення вартості проїзду в маршрутках до 5ти гривень.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Був підготовлений проект рішення узгоджений з перевізниками, частину вимог вони виконали, вони були готові перевозити школярів за півціни. На виконкомі тариф не був прийнятий».
Також члени виконкому не підтримали здороження тарифу «Чернівці ліфту», саме через занижений тариф днями звільнився з осади керівник установи, а люди бастують, оскільки їм невчасно виплачують кошти.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Елементарний розрахунок, справедливий тариф, але виконком не підтримав. Працівники підприємства в січні - грудні отримали зарплати із затримкою і отримали на руки 1000, 1500 грн. це люди, які відповідають за нашу безпеку».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 504 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.