Погода в Черновцах
 
«Особливі серед нас» з такими словами десятки чернівчан випустили у небо блакитні кульки (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 квітня 2018, 20:56
Адже 2 квітня у світі відзначають День розповсюдження інформації про проблеми аутизму,  для того, щоб діти та дорослі, які мають такий діагноз, стали в майбутньому повноправними членами суспільства.
«Чернівці у блакитному» саме під такою назвою організатори провели флешмоб на площі Театральній.  Все для того аби розповісти мешканцям, що аутизм – це не вирок, а лише діагноз, своєчасне визначення якого в більшості випадків допомагає вчасно розпочати процеси реабілітації.
Тетяна Дяченко – організатор флешмобу  «Чернівці у блакитному» : «Ми вирішили що у Чернівцях треба розпочати з такого маленького заходу, аби люди починали розуміти, що таке аутизм, аби люди не боялися цього, аби розуміли що вони мега позитивні та класні діти і що вони мають право на життя як і всі інші».
Саме тому Тетяна Дяченко вирішила створити об’єднання «Особливі серед нас», де постійно фахівці проводять для діток аутистів різноманітні тренінги та майстер-класи - арт-терапію, лялько-терапію і не лише.
Іван Бутняк – тренер з лялько-терапії ГО «Особливі серед нас» : «Через ігрові моменти вони цьому довіряють, вони беруть в руки,  відволікаються. Вони бачать що це треба не їм щось робити, що це саме лялька це робить, або якісь іграшки ми беремо на дотик і візуальне , те що дуже допомагає їм відволіктися і дозволити щось робити, виходити за межі звичного режиму».
Аутизм – це стан, який виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку. Його неможливо вилікувати, проте з часом можна скоригувати і адаптувати людину до соціального життя. У світі є чимало відомих людей з таким діагнозом.
Олександр Білоус – співорганізатор  флешмобу  «Чернівці у блакитному» : «Так як я колишній професійний спортсмен, Майкл Фелпс – це аутист, але він 20ти кратний олімпійський чемпіон , але в нього діагностували цей діагноз в 1,5 роки  і все нормально, потім просто розвивали його. Через такі заходи, можливо це має виходити на якусь державну програму і це все має бути інакше і я вірю в те що воно буде».
Наприкінці, організатори разом з чернівчанами сформували серце та запустили блакитні кульки у небо.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 484 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.