Погода в Черновцах

Майже півтисячі бійців зійшлись у протистояннях у рамках відкритого Чемпіонату міста з панкратіону та обласної першості серед дітей (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 квітня 2018, 21:17
Окрім буковинців під час турніру виступали клуби з Хмельницької та Тернопільської областей.
Загалом участь у змаганнях взяли 400 учасників з трьох областей. У рамках відкритої першості було представлено 10 чернівецьких клубів та команди з хмельницької та тернопільської областей, що дає змогу називати даний турнір всеукраїнським, говорить голова обласної федерації панкратіону Ігор Наконечний.
Ігор Наконечний голова Чернівецької обласної федерації панкратіону: «Знаєте сьогодні свято не тільки гумору, не тільки релігійне, а й спортивне свято. У нас 400 учасників, не кожен чемпіонат України збирає таку кількість учасників. Приємно те, що представлено 10 місцевих клубів, тому будемо вважати це всеукраїнським форматом».
Денис Горобець вже неодноразово ставав тріумфатором змагань у власній ваговій категорії, проте говорить що з часом хвилювання не зникає. Тому кожне протистояння для нього як перше.
Денис Горобець боєць: «Вигравав доволі багато стартів, але на змаганнях завжди страшно. Я став сильнішим та навчився себе виховувати у житті».
Артур Микичук зумів вибороти третє місце у рамках дитячої першості. Для нього це перша медаль у його спортивній кар’єрі».
Артур Микичук боєць: «Я дуже важко тренувався 7  років і не хотів підвести своїх батьків».