Погода в Черновцах
 
Від сьогодні у Чернівцях розпочався ямковий ремонт основних транспортних магістралей (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 03 квітня 2018, 20:47
З ранку на дорогах міста працює три бригади працівників комунального підприємства  МіськШеп. Роботу спеціалістів контролює не лише керівництво, а й активісти, кажуть після зими дороги в жахливому стані, становлять неабияку небезпеку для автівок.
«Розпочали поточний ремонт доріг, в народі його називають «ямковий» , з вулиці Хотинської, Героїв Майдану та Руської, адже це основні транспортні магістралі міста. На ремонт у квітні на ці ділянки було передбачено 1 мільйон гривень з міського бюджету».
Основна проблема Чернівецьких доріг в їхньому віці , деякі з них ремонтували капітально 30 років тому. Де-не-де глибина ям становить, близько 40 сантиметрів.  Кожної весни всі ці недоліки ремонтують завдяки поточному  ремонту, розповідає директор Департаменту житлово-комунального господарства міськрди Ярослав Кушнірик.
Ярослав Кушнірик – директор Департаменту житлово-комунального господарства міськради: «Ось це латання, що ми проводимо, залишається ось ця латка минулорічна, а навколо вже асфальт розвалюється. Тому дороги які відслужили свій термін, їх треба робити капітально, на жаль,  коштів не вистачає, щоб зробити одночасно все місто. Тому приходиться вибирати –основна частина коштів, все одно йде на капітальний ремонт , але поки що ми не можемо відмовитися від цього поточного ремонту».
На вулиці Хотинській, Героїв Майдану та Руській, робота «кипить» вже з самого ранку. Яким шляхом здійснюється ямковий ремонт розповідає заст. начальника КП «МіськШеп» Валерій Мандрик.
Валерій Мандрик -  заст. начальника КП «МіськШеп» : «Після зими утворилися ями. Геометрично ми їх вирізаємо, по ширині, по довжині, вибирається це відповідно на товщину того асфальту який був від 5-7 см. глибина ям, зачищається це все , продувається, після того обливається по периметру бітумом і закладаємо асфальт, асфальтоукладчиком прокатуємо».
На усіх точках ремонт Чернівецьких доріг контролюють і громадські активісти. Андрій Бойко каже, на вулиці Руський вже виявив одне порушення.
Андрій Бойко – активіст: «Ті місця, які вони вже фрезерували, вони їх не добре фрезерували і там виходить що шар асфальту буде заливатись приблизно в 2 см, вони кажуть по їхнім словах, виконроб каже, що повинно бути 5 см. Я зауважив на ті місця, зараз вони йдуть назад фрезерувати і щоб був нормальний шар. Бо якщо не фрезерувати нормально, потім просто йдуть тріщини по середині цих латок».
Валерій Мандрик -  заст. начальника КП «МіськШеп» : «Це не так, тому що якщо ви бачите, можете звернути увагу на любу вирізку. Ви бачите самі на яку глибину, навіть візуально ми бачимо звідси, шкода що немає сірникового коробка, ми би його поклали то там буде і більше 5 см. Це є відповідність товщини асфальту».
А вже згодом ямковий ремонт відбудеться на перехресті вулиці Кармелюка – Винниченка, на перехресті Дзержика-Заставнянської, на вулиці Комунальників, Зарожанській, Головній, Ізмайлівській, Південно-Кільцевій, Сторожинецькій, та Щербанюка.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 774 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.