Погода в Черновцах
 
Чернівецькі чиновники зустрілись із своїми колегами із Сучавського повіту для обговорення проекту «Україна-Румунія»(ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 03 квітня 2018, 21:40
Чернівецькі обласні чиновники зустрілись разом із своїми колегами із Сучавського повіту, щоб обговорити спільні проекти у рамках операційної програми «Україна-Румунія».
Під час засідання представники Чернівецької обласної державної адміністрації разом із своїми колегами із Сучавського повіту, обговорили 13 проектів, серед яких програми покращення матеріальної бази та співпраці у медичній галузі, капітального ремонту доріг, розвитку культурної сфери та інших.
Олександр Фищук голова Чернівецької обласної державної адміністрації: «Як ми бачимо по сьогоднішній зустрічах, практично по всіх проектах які були подані нами та з румунської сторони, вони майже всі на виході. Так як ми домовилися до 19 числа цього місяця вони повинні бути всі готові і нам залишиться тільки обговорення деяких питань з транскордонного співробітництва».
Окрім Буковини у проекті беруть участь ще три області, а саме Одеська, Івано-франківська та Закарпатська області. Олександр Фищук зазначає важливість даної співпраці для громадськості нашої області.
Олександр Фищук голова Чернівецької обласної державної адміністрації: «Співпраця дуже важлива завжди. По перше ми сусіди, а по друге ми вирішуємо всі ті проблемні питання які виникають і у нас, і у них. Організація цих проектів допомагає нам частково їх вирішити».
Голова повітової ради Сучави Георг Флутур, говорить що дана співпраця повинна сприяти обміну досвіту між Україною та іншими країнами європейського союзу.
Георг Флутур голова повітової ради Сучави: «Ми хочемо вам передати наш досвід який стосується написання та просування європейських проектів.  Наш обов’язок полягає в тому щоб ми об’єднали зусилля по обидві сторони кордону».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 823 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.